Vždy som sa čudovala, prečo človek, ktorý sa rozhodol nechať ma tak sa po čase vracia a chce ma získať spať. Prečo vôbec odišiel?!

Hovorí sa, že láska niekedy nestačí. Možno nie je ten správny čas, možno si poviete, že niekde na inom mieste v inom čase by to fungovalo. Možno ti povie, že sa potrebuje sústrediť na kariéru. Možno potrebuje odísť do zahraničia zarobiť si peniaze. Možno sa musí sústrediť na školu, a vylúčiť zo života všetko čo ho rozptyľuje. A možno ti ani nepovie dôvod, len sa zo dňa na deň vyparí.

A potom, potom keď sa veci ustália, keď vyskúša iné dievčatá, večerné party, sex na jednu noc a uvedomí si, že tak nejako mu to všetko nestojí za to, alebo sa začína nudiť a prestáva ho to baviť, vtedy sa snaží dostať naspäť k tebe a získať ťa znova. K tej, ktorá  mu stále dávala pocit, že je milovaný. K tej pri ktorej sa cítil ako doma. K tej, pri ktorej mohol byť sám sebou a milovala na ňom všetky jeho chyby. Tej, ktorá ho vítala s otvorenou náručou  a dokázala si nájsť čas, aj keď to bolo najmenej vhodné. Dokázala si zariadiť povinnosti poprípade ich presunúť na neskôr len preto, aby si bola s ním. A on sa aj tak rozhodol odísť.

unsplash.com

Nehľadaj človeka, ktorý je schopný sa po čase k tebe znova vrátiť. Zaslúžiš si niečo lepšie. Niekoho, kto nikdy neodíde. Zaslúžiš si človeka, ktorý pri tebe zostane stáť, aj keď sa svet okolo teba bude rúcať.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Zaslúžiš si chlapa, pre ktorého budeš stále prvou voľbou, aj keby mal na výber milión možností, pretože si uvedomuje, koho má pri sebe a to, aká si jedinečná.  Zaslúžiš si takého, kto neodíde, aj keď si nájde lepšie platenú prácu alebo si kúpi drahšie auto.

Zaslúžiš si niekoho, kto aj napriek tomu , že sa budeš cítiť stratená a veci v živote sa nebudú vyvíjať podľa plánu, rozhodne sa stáť pri tebe a pripomínať ti to, aká si silná. Niekoho, kto ťa nenechá samú, keď vidí aká si smutná a vie, že život nie je stále len ružový a vzrušujúci. Zaslúžiš si človeka, ktorému povieš tajomstvá z tvojej minulosti, na ktoré nie si hrdá, ktorému prezradíš svoje temné stránky a on aj napriek tomu zostane. Dievča, zaslúžiš si muža, ktorému môžeš povedať, že ho máš viac než len rada a on ostane. Niekoho kto sa nebojí tvojej lásky.

31298405033_5b085d912c_o

thoughtcatalolg.com

Viem, že ak niekoho miluješ stále čakáš, že sa vráti. Ale lepšie by bolo, keby nikdy neodišiel. To, že sa niekto rozhodne odísť o niečom svedčí. Sama najlepšie vieš, či by si bola schopná dobrovoľne opustiť človeka, na ktorom ti záleží aj napriek tomu, že by chcel, aby si ostala.

#citat ? #laska ?#vzťahy ? #odzadu

A post shared by Odzadu.SK (@odzadu) on

Komentáre