Vždy som sa čudovala, prečo človek, ktorý sa rozhodol nechať ma tak sa po čase vracia a chce ma získať spať. Prečo vôbec odišiel?!

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Hovorí sa, že láska niekedy nestačí. Možno nie je ten správny čas, možno si poviete, že niekde na inom mieste v inom čase by to fungovalo. Možno ti povie, že sa potrebuje sústrediť na kariéru. Možno potrebuje odísť do zahraničia zarobiť si peniaze. Možno sa musí sústrediť na školu, a vylúčiť zo života všetko čo ho rozptyľuje. A možno ti ani nepovie dôvod, len sa zo dňa na deň vyparí.

A potom, potom keď sa veci ustália, keď vyskúša iné dievčatá, večerné party, sex na jednu noc a uvedomí si, že tak nejako mu to všetko nestojí za to, alebo sa začína nudiť a prestáva ho to baviť, vtedy sa snaží dostať naspäť k tebe a získať ťa znova. K tej, ktorá  mu stále dávala pocit, že je milovaný. K tej pri ktorej sa cítil ako doma. K tej, pri ktorej mohol byť sám sebou a milovala na ňom všetky jeho chyby. Tej, ktorá ho vítala s otvorenou náručou  a dokázala si nájsť čas, aj keď to bolo najmenej vhodné. Dokázala si zariadiť povinnosti poprípade ich presunúť na neskôr len preto, aby si bola s ním. A on sa aj tak rozhodol odísť.

unsplash.com

Nehľadaj človeka, ktorý je schopný sa po čase k tebe znova vrátiť. Zaslúžiš si niečo lepšie. Niekoho, kto nikdy neodíde. Zaslúžiš si človeka, ktorý pri tebe zostane stáť, aj keď sa svet okolo teba bude rúcať.

Zaslúžiš si chlapa, pre ktorého budeš stále prvou voľbou, aj keby mal na výber milión možností, pretože si uvedomuje, koho má pri sebe a to, aká si jedinečná.  Zaslúžiš si takého, kto neodíde, aj keď si nájde lepšie platenú prácu alebo si kúpi drahšie auto.

Zaslúžiš si niekoho, kto aj napriek tomu , že sa budeš cítiť stratená a veci v živote sa nebudú vyvíjať podľa plánu, rozhodne sa stáť pri tebe a pripomínať ti to, aká si silná. Niekoho, kto ťa nenechá samú, keď vidí aká si smutná a vie, že život nie je stále len ružový a vzrušujúci. Zaslúžiš si človeka, ktorému povieš tajomstvá z tvojej minulosti, na ktoré nie si hrdá, ktorému prezradíš svoje temné stránky a on aj napriek tomu zostane. Dievča, zaslúžiš si muža, ktorému môžeš povedať, že ho máš viac než len rada a on ostane. Niekoho kto sa nebojí tvojej lásky.

31298405033_5b085d912c_o

thoughtcatalolg.com

Viem, že ak niekoho miluješ stále čakáš, že sa vráti. Ale lepšie by bolo, keby nikdy neodišiel. To, že sa niekto rozhodne odísť o niečom svedčí. Sama najlepšie vieš, či by si bola schopná dobrovoľne opustiť človeka, na ktorom ti záleží aj napriek tomu, že by chcel, aby si ostala.

#citat 💗 #laska 💋#vzťahy 💞 #odzadu

A post shared by Odzadu.SK (@odzadu) on