Každého človeka, bez ohľadu na pohlavie, motivuje túžba po ocenení a uznaní okolia, či si to pripúšťa, alebo nie. A aj nás ženy hladí pocit, že muži sú z nás paf a sme obletované. Ale nie je to ľahké, akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Krása mužom už nestačí a mnohokrát nemajú zábrany zbaliť si kufre a potichu utiecť bez akejkoľvek odpovedi na otázku, prečo! Problém nemusí byť len na ich strane, niekedy naozaj robíme niečo, čo nám to spôsobuje. Vieš čo to je?

Na rovinu a bez servítky. Najväčším ženským problémom je, že sa hrajú na niekoho, kým v skutočnosti nie sú. Mejkap a iné masky dúfajúc, že to je to, čo z nich robí múzy pre pánov. Nie je tomu však celkom pravda. Muži vo všeobecnosti milujú autentickosť a skutočnosť ženy. A možno sa čuduješ, ale aj jej nedokonalosti.

Muži naozaj nemajú radi vyumelkované ženy, ktoré pod nánosom make-upu ani nespoznajú, ich umelé nechty skôr pôsobia ako vražedný nástroj a z tej kopy príčeskov a umelých vlasov by sa dala poskladať aj nová parochňa pre niekoho, kto ju potrebuje. Ale…, žena, ktorá sa usmieva a vie sa potešiť aj maličkosti je žena, ktorá ich nikdy neomrzí a jej úprimnou radosťou „nakazí“ všetkých naokolo.

Zhrnutie, neboj sa byť sama sebou. Ak ťa niekto nechce kvôli tomu, že si tká, aká si, tak to neber tak, že si automaticky ty tá zlá. Len nie ste pre seba stvorení. Vo všeobecnosti je kľúčom úspechu tvoja vlastná podstata. Áno, máš aj chyby, ale s nimi vieš pracovať a eliminovať.

Na druhej strane, nikto nie je dokonalý. Ale to práve robí z ľudí to čarovné. Je hlúposť snažiť sa o bezchybnosť, lebo ver, že tým u muža skutočne nezaboduješ. Usmievaj sa, raduj sa a pracuj na sebe. Tak sa budeš cítiť lepšie aj ty!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.