Občas je to krásne, občas poriadna divočina. Každá minca má dve strany, ale jedno je isté. Mať vedľa seba človeka, ktorý ťa miluje celým svojim srdcom a ty miluješ jeho, je ten najkrajší pocit na svete.

Niekedy máš pocit, že by si aj chcela vzťah, no bojíš sa, cítiš, že ako single lady je ti fajn, máš voľnosť a priestor. Alebo si vo vzťahu a máš občas pochybnosti, či je to to pravé orechové?

Toto sú 4 dôvody, prečo mať vzťah, mať priateľa a byť milovaná, pretože je to to najkrajšie, čo ťa môže stretnúť.

1. Podpora a opora

Partner ti je veľkou, tou najväčšou oporou a podporou, nech sa deje a nech si vymyslíš čokoľvek. Povzbudzuje ťa do nových projektov, nových vecí. Vzťah by mal byť o tom, že partner bude tvojou oporou v dobrých, ale hlavne v tých najhorších časoch, ktoré v tvojom živote nastanú.

2. Žiadna samota

Necítiš sa sama. Necítiš prázdnotu, necítiš ten hnusný pocit, že na tomto svete nie je nikto, kto by ťa miloval, pretože vo vzťahu máš priateľa, ktorý je tvojim najlepším kamarátom, je vždy pri tebe, vždy sa o teba postará a rozosmeje ťa, keď to potrebuješ. Už nemusíš cestovať, jedávať či pozerať telku osamote, ale vo vzťahu máš parťáka na takéto chvíle.

3. Pocit bezpečia

Ak nie si hrdinka z Avangerov a nezabíjaš pavúky sama, je veľkou výhodou mať frajera, ktorý to dokáže. Každý večer pred spaním sa skryť do jeho veľkých ramien, ktoré ťa ochránia pred všetkými zlými snami a bubákmi v skrini. S frajerom budeš mať pocit bezpečia, keď pôjdeš cez ulicu, pretože on ťa chráni.

4. Osobný ……

Ak si nájdeš toho správneho frajera, poriadne si ho “vycvičíš”, tak to môže byť tvoj osobný kuchár, kaderník, stylista, ale aj psychológ, poradca, komik, opravár, no proste všetko, na čo si spomenieš. Muži sú schopní urobiť pre svoju polovičku čokoľvek, ak vidia dobrú odozvu. Ak vidia, že si to tá žena váži. Preto je základ nájsť si správneho chlapca, ktorý si rád robí zo seba srandu, nebojí sa žiadnej roboty a aktivity, ktorú si ty, ako žena, vymyslíš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.