Zamiluj sa do niekoho, s kým môžeš vždy počítať. Oddaj sa osobe, ktorá ti dokáže pomôcť splniť všetko nemožné. Osoba, ktorá bojuje za to, aby veci fungovali, keď nám samotná realita príde zložitá a zastrašuje nás.

Zamiluj sa do niekoho, kto na tebe vidí, že s niečím bojuješ a rozhodne sa nie len pri tebe zostať, ale stojí na tvojej strane a pomáha ti s tým bojovať. Snaž sa nájsť niekoho, kto ťa dokáže ochrániť v tme, kto ťa dokáže rozžiariť za chladných daždivých dní. Niekoho, kto chce byť pre teba ten najlepší, keď ty sama pre seba nie si. Niekto, kto ti ustavične pripomína tvoju silnú stránku, keď sa cítiš slabá.

6796575-gorgeous-couple-wallpaper

foto: attractmenyouwant.com

Zamiluj sa do niekoho, kto nevytvára pocit, že zamilovať sa je ťažké. Daj srdce niekomu, kto ťa nenazýva slabou, keď sú svoje city na dne. Niekto, kto zbožňuje to nežné stvorenie, akým si ty a kto bojuje za to, aby ťa ochránil v tomto tvrdom svete.

Zamiluj sa do niekoho, kto ťa stále vyzýva a inšpiruje k tomu, aby si začala rozmýšľať a mala svoj názor. Zamiluj sa do niekoho, kto v tebe rozpáli divošku, kto rozvíja tvoju myseľ, tak akým smerov sa vyvíja tvoje srdce.

Zamiluj sa do niekoho, kto rešpektuje tvoje zmeny, pretože chápe, že rastieš. Venuj sa osobe, ktorá s úžasom pozerá na to, ako napreduješ, ako rozkvitáš. Niekto, kto ťa miluje nie len preto aká si, ale aj akou potenciálne môžeš byť.

The autumn flower of sun flare.

foto: huffington post

Prosím, neuspokoj sa s niečím menejcenným. Nauč sa niečo o sebe, bojuj za sny, ktoré máš vo svojom srdci. Nechaj vyrásť svoje túžby a objavuj svoje potreby. Keď nastane správny čas, zamiluješ sa do osoby, ktorá bude oceňovať všetko za čím si stojíš, ktorá ťa bude obdivovať tak veľmi, ako by si si sama nikdy nedokázala predstaviť. Keď nastane ten správy čas, láska, ktorú máš sa stane tou najdôležitejšou v tvojom živote a ty nakoniec pochopíš, prečo si musela tak dlho čakať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.