instagram.com/jovi_travel

Zamiluj sa do niekoho, kto to bude myslieť vážne. Pri kom budeš mať istotu a bezpečie. Zamiluj sa do niekoho, kto spôsobí, že sa ti roztrasú nohy aj po rokoch vzťahu. Zamilovanosť rýchlo zmizne, no láska musí zostať.

Zamiluj sa do niekoho, kto bude vedieť o tebe všetko, no napriek tomu ťa neopustí. Bude stáť pri tebe v dobrom aj v zlom. Nájdi takú lásku a potom ju nenechaj odísť. Stoj pri nej aj ty.

Zamiluj sa do muža, ktorý v tebe bude vidieť krásnu ženu aj po rokoch. Nie preto, pretože by si mala krásne telo, ale preto, pretože máš krásnu dušu. Vonkajšia krása sa rokmi zmení, no tá vnútorná bude len rásť. Spolu budete prekvitať, preto sa tejto lásky nevzdávaj.

Zamiluj sa do niekoho, kto bude mať stále energiu na to, aby na vzťahu pracoval. Vzťah naozaj nie je o tom, že sa len ľúbite. Spočiatku možno, no keď to prerastie do tej pravej lásky, je to o niečom inom. O tom, že musíte medzi sebou budovať dôveru, otvorenú komunikáciu, úprimnosť a vášeň. Zamiluj sa do niekoho, pri kom budeš vášeň a chémiu cítiť aj po rokoch. Pri kom si povieš, že všetky rozchody boli dobré, pretože ťa priviedli k nemu.

Zamiluj sa do niekoho, kto ťa nikdy nebude obviňovať ani porovnávať. To láska nerobí. Zamiluj sa do niekoho, pri kom sa budeš cítiť stále milovaná. Kto ti bude každý deň dokazovať, ako veľmi ťa ľúbi a čo je schopný pre teba urobiť. Láska nie je len o slovách, oveľa dôležitejšie sú nezištné skutky, ktoré sa pri pravej lásky sami núkajú.

Pravá láska bude aj po rokoch rovnaká, no predsa len odlišná. Pravá láska bude po rokoch ustálená, bude vedieť čo smie a čo nesmie, bude viac úprimná, bude viac dôverovať a nebude sa báť. Táto láska bude trpezlivá, pretože vie, že všetko má svoj čas. Zamiluj sa do takej lásky (muža). 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating