Instagram/couplegoals

Nikto ti nepovie, čo je správne alebo nie, pretože musíš počúvať iba svoje vnútro. Ale opýtaj sa samej seba, či si už naozaj nikdy nezaslúžiš znova pocítiť, aké to je milovať a byť milovaná. Tvoj život sa totiž neskončil a čaká ťa zrejme ešte mnoho krásnych, i keď trpkých rokov, tak prečo si to všetko niesť na pleciach iba sama? Každý si zaslúži druhú šancu a v tomto prípade si ty tá, ktorá za nič nemôže. Máš teda právo začať odznova.

Neznamená to, že zabudneš na minulosť. Ani to, že tvoje city kedysi neboli skutočné. Ak ťa aj on miloval tak veľmi, ako ty jeho, nikdy by nechcel, aby si všetko zahodila a nešla oproti vlastnému šťastiu. Keď ti ho má priniesť nový muž, tak nech! Tak, ako nemôžeš za to, že si o niekoho prišla, tak neovplyvníš ani to, že sa opäť zaľúbiš. Je to v poriadku.

Nikto nechce odísť z tohto sveta sám. On odišiel, keď mal teba. Aj ty máš právo na to, držať pri poslednom vzdychu za ruku niekoho, komu bude na tebe záležať. A kým sa do toho bodu dostanete, môžete napísať váš vlastný, úplne nový príbeh lásky, ktorá bude pevnejšia než čokoľvek iné. Je to zvláštne, ale tak sa zdá, že niekedy nie je človeku súdený jeden človek, ale hneď dvaja ľudia, ktorí prídu v rozdielnych časoch a ukážu ti úplne iné levely lásky.

Vždy to bude bolieť, ale to neznamená, že sa musíš zavrieť pred svetom a zanevrieť na lásku. Tá si pre teba síce pripravila skúšku, no nikdy ťa neopustí. Môžeš začať písať novú kapitolu, s ohľadom na starý papier, no s novým perom. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating