Prvý pár, ktorý skočil do experimentu Svadba na prvý pohľad, vyzerá na obrazovkách televízie ako dokonalá dvojica. Aspoň sme si to všetci mysleli. Predposledná časť veľkého finále, ale ukázala pravdu.

Michal a Diana sú dva protiklady, ktoré by sa mali podľa odborníkov priťahovať. Ona ukecaná extrovertka, citlivá duša, ktorá miluje prekvapenia a on introvert, ktorý veľakrát povie to, čo jeho polovičku raní k slzám. Avšak, aj napriek menším chybičkám Diana priznala: “Začínam ho ľúbiť.”

Ich spoznávanie a manželstvo sa konečne posúva dopredu, aj keď len malinkými krokmi. Aj napriek tomu, že to bolo ako na hojdačke, a vo veľa veciach sa tento pár musel prispôsobovať a robiť kompromisy, nakoniec to spolu dotiahli až do konca.

Diana konečne prijala Michalovu pomoc a aj banálnu aktivitu, ako je pečenie na spoločnú večeru s inými pármi, poňali romanticky a spoločne. Bohužiaľ, práve na spoločnej večeri sa názor manželov rozišiel. Zatiaľ, čo Diana chcela byť pre všetkých príkladom a vzorom manželstva, Michal priznal ako to naozaj je.

Aj napriek tomu, že Diane Michal niekoľkokrát slovami už ublížil, ako sama priznala v aute, zaľúbila sa do neho a dievčatám rozpráva ich príbeh ako čerstvo zamilovaná. Michal to tak ružovo nevidí a priznal vo vírivke chlapcom závažnú vec. “Necítim to, ona neni zlá, ja ju mám veľmi rád, dokážeme sa zasmiať aj pohádať, ale nie je to také ružové ako to ona vykresľuje.”

Či Diana vie o týchto pocitoch Michala, a či manželstvo bude naďalej pokračovať alebo sa Michal rozhodne zlomiť Diane srdce a zrušiť ich zväzok sa dozvieme už v piatok.

Zdroj: voyo.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.