nohy ženy

Možno si už o ňom počula a je taktiež možné, že v tomto momente je to prvýkrát. Zákon príťažlivosti je tým, ktorý nehovorí o ničom inom ako o tom, že do svojho života si priťahujeme tie veci, ktorým venujeme najviac pozornosti. 

Robíme to našimi myšlienkovými pochodmi a predstavami, ktorými sa na určité veci, situácie alebo ľudí zameriavame. Nemusí ísť pritom len o tie negatívne, práve naopak.

Pokiaľ sa budeš sústrediť na problémy, budeš ich jednoducho mať stále. Ak svoju myseľ obrátiš čoraz viac pozitívnejším smerom, aj tvoj život dokáže byť lepším a krajším.

,,Každá myšlienka vysiela určité vibrácie, frekvencie. Sú myšlienky, ktorým venujeme naozaj veľkú pozornosť. A kam ide pozornosť, tam prúdi energia. O čom dlhodobo a emotívne premýšľate, to sa vám v živote aj reálne deje.“ (Andy Winson)

Zákon príťažlivosti, ktorý popísal ako prvý v roku 1906 William Walker Atkinson, hovorí o tom, že reálny svet si vytvárame práve tým, na čo sústreďujeme našu pozornosť.

Záruka, či sa to aj tebe podarí nie je, no v dnešnej dobe by sme sa o to mohli minimálne posnažiť všetci.  Skús zmeniť aspoň na istý čas spôsob svojho myslenia a zistíš sama, že tento zákon má niečo do seba. Bude sa aj tebe žiť omnoho lepšie a krajšie.

Žena na pláži
zdroj: Unsplash/Tamara Bellis

Áno, znie to až príliš jednoducho, ale možné to je. Postačí, ak sa budeš riadiť týmito jednoduchými Zásadami zákona príťažlivosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife