Trendy sa menia snáď každý týždeň, to čo si si kúpila včera už zajtra môže byť úplne mimo. Občas mi to až lezie na nervy, kúpim si o číslo menšiu košelu ako motiváciu a keď do nej schudnem, už sa nedá nosiť.

O to viac som sa v posledných mesiacoch začala sústrediť na základy, ktoré má každý šatník obsahovať. Snažím sa zaobstarať si čo najviac kúskov, o ktorých viem, že zaručene nikdy neomrzia.

Toto sú tri kusy oblečenia, ktoré je nutné mať v skrini:

Malé čierne šaty

IMG_9146

foto: margifashion.blogspot.sk

Keď nevieš, čo si obliecť, toto je tutovka. Čiernych šiat je toľko druhov, že ich pokojne môžeš mať aj 10 a všetky budú úplne unikátne. Kúsok, ktorý si môžeš zobrať kamkoľvek a v ktorom budeš sexy za každých okolností.

Biela košeľa

17945161269_ca064522f4_bfoto: timea-timbo.blogspot.sk

Nie je biela košeľa ako biela košeľa. Vybrať tú pravú, to nie je len tak. Skúsila som ich desiatky a naozaj mi sadla len jedna – až kým mi na nej nezostal mastný fliačik. Odvtedy tú pravú hľadám, no márne. Za tú námahu to ale stojí – dobrá biela košeľa, to je kúsok na nezaplatenie. Keby si mám vybrať jedinú vec na oblčenie do konca života, tak je to práve ona.

Béžový trenčkot

001xfoto: fashionladyan.blogspot.com

Trenčkoty môžu byť ozvláštnené o celú radu rôznych detailov a doplnkov, práve jednoduchý béžový model je však nadčasovou klasikou, ktorá ťa ochráni pred nepriaznivým počasím a ešte k tomu zabezpečí aj roztomilý a elegantný vzhľad.

titulná foto: strayalley.blogspot.com