Pokiaľ hľadáš niečo ultra extravagantné, niečo extra zvodné a vyzývavé, neváhaj a klikni na tieto brutálne e-shopy!

Pretty Little Thing

Pretty Little Thing existuje od roku 2012, keď ho vymysleli dvaja bratia, Umar Kamani a Adam Kamani. Pochádza zo Spojeného kráľovstva, má mnoho spoluprác so svetovými celebritami, od influenceriek, youtuberiek až po topmodelky a speváčky. Robia aj zaujímavé podcasty s rôznymi osobnosťami, ako je napríklad Nikita Dragun alebo Rose Bertram.

Missguided

Missguided vymyslel Nitin Passi a vznikol v roku 2009. Momentálne má kamenné predajne všade vo svete, od Londýna až po Dubaj. V ponuke má aj plus size oblečenie, ktoré je taktiež nápadité a zvodné. Nechýba ani oblečenie pre psov a doplnky do bytu.

Missy Empire

Táto značka má naozaj extravagantné oblečenie. Extrémne oversize mikiny, vypasované mini crop topy a vinylové legíny. Nájdeš tu ozaj všetko, od jednoduchých šiat po extra zvodné bodýčka.

Nasty Gal

Nasty Gal založila Sophia Amoruso v roku 2006. Odvtedy sa táto značka stala svetovo známou a nosia ju aj najznámejšie celebrity vo svete. Základňu má v Los Angeles a generálnou riaditeľkou je Carol Kane, zakladateľka Boohoo.

Boohoo

Boohoo vzniklo v roku 2006 a založil ho Mahmud Kamani spolu s Carol Kane. Ako jediná z týchto značiek má aj pánske oddelenie, ktoré tiež stojí za pozretie. Na stránke nájdeš aj kolónku pre inšpiráciu na outfity.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.