Unsplash/We-Vibe Toys
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Ľudia milujú experimentovanie v posteli. Niektoré páry to berú ako vášnivú súčasť milovania, iné to potrebujú, aby tú vášeň znova našli. Nové polohy, hračky, ale aj hranie rolí patrí k najčastejším spôsobom, ktorými sa dá dobrodružstvo v spálni okoreniť.

Čo sa týka polôh či hračiek, je to na tom, aké máte obaja preferencie a zároveň je to aj najľahšia možnosť, ako niečo zmeniť. No ak ide o hry, to chce aj dávku sebavedomia a prekonania hanblivosti. Nie každá žena sa totiž dokáže obliecť do kostýmu a okamžite sa cítiť v inej koži.

Našťastie, začať sa dá s veľmi jednoduchými „postavami“, ktoré muži aj tak majú najradšej. Ktoré to sú a prečo?

Učiteľka alebo žiačka?

Tak, ako sme boli my zaľúbené do mladého milého učiteľa, boli kedysi aj naši muži do svojich profesoriek. Najmä, keď už boli na strednej škole, hormóny v nich búšili ako o život. K tomu fakt, že by šlo o niečo zakázané, z tejto predstavy robil niečo neskutočné. 

Stačí, ak dáš na seba krátky kostým, okuliare, trošku ho vyhrešíš za nenapísané úlohy a je celý len tvoj. Ženy si myslia, že muži fantazírujú o niečom extrémnom, no v skutočnosti toho nechcú až tak veľa. Ten tvoj by to možno chcel aj naopak – byť prísny na neposlušnú žiačku. Veď sa ho len opýtaj!

Slečna upratovačka

Takýto kostým nájdeš naozaj všade a naozaj lacno. K tomu prachovka do ruky a môžete ísť na to. Čo mužov tak priťahuje na tom, že by chceli pomilovať upratovačku?

Ide o pomyslenie na to, že oni sú pánmi a tá tichá „slúžka“ je niekto, kto ich bude počúvať a koho si môžu vo vlastnom dome podmaniť. A možno aj trocha zakázane, ak je v inej izbe ich manželka. Nuž, také ovocie chutí najlepšie, však?

Zvodná catwoman

Do tretice je tu fantázia o tom, že žena je tá dominantná a vo svojom zvodnom kostýme z čiernej kože či latexu doslova ovláda miestnosť. I ten najsebavedomejší muž sa chce občas cítiť ako mladý tínedžer, ktorého si podmanila príťažlivá žena.

Čierna farba, lesklý materiál, mačacie ušká či bič v ruke? Uf, toto dostane každého do kolien. A ver, že keď si dáš niečo také na seba, ihneď odhodíš zábrany.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating