instagram/lostitalianos

Láska nám vie poriadne pomotať rozum. Keď sa zaľúbime, máme na očiach povestné ružové okuliare a veríme v spoločné navždy. Častokrát to však nie je láska, iba osvedčené triky, ktoré nám pomotajú myseľ. Triky chlapov, ktorí s nami nemajú vážne plány, práve naopak, chcú sa s nami iba zahrať.

Veríme, že teba už nebavia takéto vzťahy. Veď kto by si chcel neustále robiť nádeje a mať zlomené srdce? Asi žiadna z nás. No pravdou je, že nie sme veštice (asi), aby sme vopred vedeli, ktorému mužovi sa oblúkom vyhnúť, aby sme pre neho neboli len jednou z mnohých.

Môžeme si všímať určité znaky, ktoré nám zodvihnú varovný prst. Či sa necháš zmotať, aj keď budú sedieť práve na tvoj prípad, je už tvoje rozhodnutie. No keď sa nechceš sklamať, daj si radšej pozor.

Mnohé z nás tieto situácie dobre poznajú a až príliš neskoro si uvedomili, že už aj skôr mohli vytušiť, ako to s nimi dopadne. Nuž, zaľúbená žena je slepá žena. Ak sa nechceš chytať za hlavu, ako si mu naivne naletela, dávaj si pozor na toto:

  • Poznáte sa iba chvíľu, no on ti už vo veľkom vyznáva lásku. Naozaj si myslíš, že ťa miluje? A nie je to vôbec divné, že sa niekto zaľúbi do ženy, ktorú poriadne nepozná? Sladkými rečami ťa chce iba ovplyvniť.
  • On je ten, ktorý určuje, kedy a kde sa stretnete, on je ten, ktorý ti zavolá, keď má čas. Nie naopak. Pretože to s tebou nemyslí vážne, a tak mu nezáleží na tom, aby sa ti prispôsobil.
  • Plány do budúcnosti s tebou zásadne nerobí. Keď mu povieš, že na ďalší mesiac bude udalosť, kde by ste mohli ísť, jeho odpoveď bude nejasná (najčastejšie uvidíme), pretože ti nechce dať najavo, že s ním môžeš rátať.
  • Vaše konverzácie sú skôr všeobecné. On o sebe príliš veľa nerozpráva, najmä nie detaily z minulosti či rodinné a iné osobné veci. Jednoducho nechce, aby sa ti otvoril.
  • Tomu, aby si trávila čas s jeho rodinou či priateľmi sa väčšinou vyhýba. A on sa vyhýba zase tvojim. Nemá v pláne zbližovať sa s niekým, koho o pár mesiacov nebude poznať.
  • Ak sa pohádate, „zalepí“ ti oči darčekmi, hlavne, nech si pokojná a nesťažuješ sa.
  • Najradšej je s tebou v posteli, mimo nej sa tvári, akoby ste boli iba kamaráti.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating