Bagárová a Muradov
Instagram/bagarovamonika

Spojila ich skutočná láska alebo city k dcérke? Monika Bagárová a Makhmud Muradov si užívajú spoločné chvíle po tom, čo boli niekoľko mesiacov od seba odlúčení. Vyzerali ako dokonalý pár a narodenie dcérky menom Rumia ich spojilo ešte viac. Mnohých tak šokovali, keď po dlhodobých špekuláciách priznali v decembri minulého roka rozchod. Podľa Expresu však nebude jediný, ktorý otrasie ich vzťahom.

27-ročná speváčka počas Vianoc oznámila, že sa už, s vtedy ešte 31-ročným Machom, oficiálne rozišli. Podľa jej slov sa tak stalo len mesiac pred tým, no mnoho indícií napovedá, že to tak nebolo. Aj fakt, že sa k sebe rýchlo vrátili naznačuje, že mali viac času premýšľať nad svojím vzťahom.

Od februára svoju znovuobjavenú lásku už netaja a užívajú si spoločné chvíle naplno. Len nedávno strávili luxusnú rodinnú dovolenku v Dubaji. Český portál Expres však prišiel s vyjadrením istej ženy, ktorá tvrdí, že im ani takéto chvíle nepomôžu.

Vedma a médium Soňa Humlová pre Expres vyložila karty osudu na stôl. „Predovšetkým musím povedať, že obaja spolu tvoria vizuálne naozaj krásny pár, o to smutnejšie je, čo za karty im vychádzajú. Vidím tu oveľa vážnejšie problémy vo vzťahu, než to, čo sa dostalo na verejnosť. Zo strany pána Muradova vidím neúprimnosť, to, že Moniku v minulosti dosť zranil. Lepiť vzťah kvôli deťom je síce pochopiteľné, ale nezachráni to už to, čo sa dávno vytratilo,“ poodhalila svoju veštbu.

Podľa nej sa Monika a Muradov snažia o druhé bábätko, no ani to im v budúcnosti nepomôže. „Monika podľa mňa oznámi ešte tento rok, že čaká bábo a padne aj pár rečí o svadbe. Podľa mňa ale na svadbu buď nedôjde, alebo sa onedlho po nej pár rozpadne,“ šokovala svojím vyjadrením Soňa.

Keď sa pozerá do budúcnosti, pri Monike teda ešte vidí jedno dieťatko, no pri Machovi ich bude viac, čo teda naznačuje, že nebudú spoločné. Druhé bábo speváčky by podľa jej slov mal byť chlapec. Myslíš, že sa jej slová naozaj vyplnia?

Monika a Mach si užívajú spoločný čas naplno

Zdroj: expres.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News