Pexels/Pixabay

Začal ťa jednoducho ignorovať. Dôvod nepoznáš, no pátraš po ňom. Lebo si to ty, lebo si žena, lebo ti na ňom záleží a nechceš sa ho v tomto momente za žiadnu cenu vzdať. 

V prípade, že budeš na jeho správanie reagovať akousi prehnanou pozornosťou, nikam sa nepohneš. Namiesto toho si ver. Nič nie je dôležitejšie ako tvoja sebadôvera a sebaúcta. 

Veľa nezískaš ani tým, ak budeš kráčať v centre vášho spoločného záujmu len ty. Cúvol? Cúvni aj ty. Nie, nejde v tomto prípade o žiadnu z hier. Ide o to, aby sa miera vášho záujmu vyrovnala. Buď k sebe úprimná, ak by si robila kroky vpred len ty sama, cítila by si sa šťastná? Odpoveď znie jednoznačne. Cítila by si smútok, strach z jeho straty či neistotu. Aj v tomto prípade buď k sebe úctivá. Si predsa žena so svojimi hodnotami. Alebo sa mýlime?

Opäť ti to pripomenieme, dôležitá si ty. Sústreď sa na svoj život a veci v ňom, do ktorých sa oplatí vrážať tvoju energiu. Nemárni ju na veci, ktoré aktuálne zmeniť nedokážeš. Rob veci, ktoré ťa budú napĺňať viac ako starosti, rob tie veci, ktoré ťa spravia šťastnou a namiesto sĺz ti budú čarovať úsmev na tvári. Pôjde to, len to musíš skúsiť. 

Mnoho vecí je aj o takých prioritách. Otvor tvoje krásne oči a pozri sa, čo skutočne od takéhoto muža potrebuješ. Neupínaj sa na predstavu, ako veľmi chceš byť s ním a namiesto toho si polož otázku: „Ako dlho som ochotná čakať na niekoho, kto sa ku mne správa týmto spôsobom?“ 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating