instagram.com/taylorannart

Už snáď odjakživa sa so svadbou spájajú biele svadobné šaty. V posledných rokoch už síce nájdeš aj jemné odtiene ružovej či béžovej, no snehobiela aj tak vyhráva. Portál Bored Panda ale objavil umelkyňu, ktorá svoje šaty upravila do farebnej verzie a ihneď sa stali virálnymi po celom internete. 

Dospelo to až do takého štádia, že Taylor Ann sa chopila príležitosti a výrobu farebných svadobných šiat pretavila do svojho biznisu. Ako prvé vyrobila práve svoje svadobné šaty. S bielou nebola spokojná, pretože sa chcela odlíšiť od tisícok ostatných neviest.

Vďaka technike airbrush tak svoje šaty upravila a vznikol z toho nádherný ohnivý výsledok, ako to ona sama pomenovala. Bolo za tým ale veľa práce a trvalo niekoľko týždňov, kým bol výsledný efekt takýto dychberúci.

Jedného dňa zdieľala fotky zo svojej svadby, no netušila, že jej originálne a netradičné šaty sa stanú virálnymi. Začali jej pribúdať sledovatelia, ktorých očarila svojou prácou a ihneď chceli všetci vedieť, odkiaľ ich má. Naskytla sa jej teda ideálna príležitosť rozbehnúť svoj vlastný biznis a začala sa venovať farbeniu svadobných šiat.

Nemusíš sa báť toho, že by si bola rovnaká ako nevesta pred tebou, pretože každé jedny šaty sú originálne a môžeš si vybrať vlastnú farebnú kombináciu, akú by si chcela. Môžeš si byť ale istá tým, že vďaka týmto svadobným šatám sa staneš neprehliadnuteľná a určite budeš najkrajšou nevestou vôbec.

Taylor Ann Art a jej nádherné diela

Zdroj: boredpanda.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating