Už snáď odjakživa sa so svadbou spájajú biele svadobné šaty. V posledných rokoch už síce nájdeš aj jemné odtiene ružovej či béžovej, no snehobiela aj tak vyhráva. Portál Bored Panda ale objavil umelkyňu, ktorá svoje šaty upravila do farebnej verzie a ihneď sa stali virálnymi po celom internete. 

Dospelo to až do takého štádia, že Taylor Ann sa chopila príležitosti a výrobu farebných svadobných šiat pretavila do svojho biznisu. Ako prvé vyrobila práve svoje svadobné šaty. S bielou nebola spokojná, pretože sa chcela odlíšiť od tisícok ostatných neviest.

Vďaka technike airbrush tak svoje šaty upravila a vznikol z toho nádherný ohnivý výsledok, ako to ona sama pomenovala. Bolo za tým ale veľa práce a trvalo niekoľko týždňov, kým bol výsledný efekt takýto dychberúci.

Jedného dňa zdieľala fotky zo svojej svadby, no netušila, že jej originálne a netradičné šaty sa stanú virálnymi. Začali jej pribúdať sledovatelia, ktorých očarila svojou prácou a ihneď chceli všetci vedieť, odkiaľ ich má. Naskytla sa jej teda ideálna príležitosť rozbehnúť svoj vlastný biznis a začala sa venovať farbeniu svadobných šiat.

Nemusíš sa báť toho, že by si bola rovnaká ako nevesta pred tebou, pretože každé jedny šaty sú originálne a môžeš si vybrať vlastnú farebnú kombináciu, akú by si chcela. Môžeš si byť ale istá tým, že vďaka týmto svadobným šatám sa staneš neprehliadnuteľná a určite budeš najkrajšou nevestou vôbec.

Taylor Ann Art a jej nádherné diela

View this post on Instagram

I'm well practiced at never leaving the house. Expert on limited social interaction, got years of practice being self employed and just anti social. If your a newbie forced into it here some tips. ❤ play music – try different genres and sing along 🧡 find podcasts you like 💛 call people 💚 make a plan for the day each morning 💙 set a timer and switch between tasks to keep it fresh 💜 learn something new – YouTube it, can be something simple like new way to fold your clothing. 🖤 got a porch? Balcony? Just sit outside a bit and get a bit of sun. 🤍 above all stay busy, keep your mind occupied and you might avoid talking to yourself. No guarantees though, I might do that more than the average human 🤷‍♀️

A post shared by Taylor Ann Art (@taylorannart) on

Zdroj: boredpanda.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.