Tak toto by si od nej nečakala ani vo sne. Speváčka Sima v piatok avizovala svojim fanúšikom na Instagrame veľkú zmenu, ktorú sa rozhodla podstúpiť so svojimi vlasmi. Výsledku sa dočkali až vo večerných hodinách, pretože tento výtvor si vyžadoval naozaj precíznu a trpezlivú prácu šikovnej kaderníčky. 

Zabudni na blond farbu alebo na copíky, ktoré sú pri Simu typické. Tento raz vsadila na experiment, ktorý vyšiel na výbornú. Aj to čakanie stálo za to, pretože takýto účes neuvidíš len tak na hocikom. Povedala by si, že sa ukáže doslova s dúhovými vlasmi?

zdroj: Instagram/simonahegerova

Sima zo svojej zdĺhavej premeny urobila aj video, v ktorom môžeš vidieť zábery pred a po farbení. Zvykli sme si pri nej na pravidelné striedanie parochní, ktoré z nej robili každý deň doslova inú ženu, no táto zmena bude trvať zjavne dlhšie ako jeden deň.

Iné ženy by možno na takéto dúhové vlasy nenabrali odvahu, no Sima opäť raz ukázala, že jej nerobí problém odlíšiť sa od ostatných. Veľmi jej to pristane a rovnaký názor majú aj fanúšikovia, ktorí v komentároch premenu vychválili do nebies.

Čo na Simu a jej nové vlasy hovoríš ty?

Simu sme doteraz mohli vidieť s rôznymi účesmi

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.