Trápi ťa však? Tvoja minulosť.

Prenasleduje ťa na každom kroku tvojej prítomnosti, stále ju máš pred očami. Avšak musíš zabudnúť. Zabudnúť na všetko čo sa stalo, čo si urobila alebo neurobila. Je to tvoja minulosť a už ju nezmeníš, tak ju nechaj odísť. Prestaň sa utápať vo svojej minulosti a hrabať sa vo vzťahoch ktoré sú už dávno uzavreté.

Myslíš že dennodenným vracaním sa do svojej minulosti niečo zmeníš ?

Je načase aby si s tým skončila. Áno TY!

Ty si jedinečná a úžasná žena. Žena, ktorá je wonderwoman každý deň.

Otvor oči a pozri sa pred seba, na ten krásny svet ktorý čaká práve na teba s otvorenou náručou. Ty si tá úžasná a famózna žena, ktorá dokáže všetko čo bude chcieť, len musíš veriť.

Veríš mi ? Ak nie tak keď dočítaš tento článok tak sa postav pred zrkadlo a povedz si ja na to mám, ja to dám ! Môj sen je moja sila a ja to dokážem ! Povedz si to 10- krát a tvoj momentálny stav sa zmení, ak máš tú možnosť tak si to aj zakrič. Ako sa teraz cítiš ?

Vieš kde sú tvoje sny, tvoje túžby ? V tvojej prítomnosti a v tvojej budúcnosti. Nezahadzuj svoje sny len preto že ti niekto povie že na to nemáš. Pretože ty na to máš !

Vezmi si papier a pero a spíš si svoje sny a pracuj na nich.

Nechaj ju isť, tvoju minulosť, osloboď sa od nej a zrazu si uvedomíš že všetko bude jednoduchšie a tvoj život sa naplní odhodlaním zmeniť svoju budúcnosť už v prítomnosti.

Vstaň, nadýchni sa a poveď si som úžasná, áno JA a dokážem všetko čo budem chcieť !

Tak vstaň a zažiar ! Nezabúdaj že TY si tá úžasná žena !

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.