Pexels/ Yan Krukov

My, predovšetkým maminy, si čoraz častejšie lámeme hlavu nad tým, čo prichystať našim ratolestiam na desiatu do školy. Povedzme si úprimne, rána bývajú chaotické, niekedy až príliš rýchle a plné zhonu. Prečo si ich zbytočne komplikovať, keď to nie je potrebné? 

Nápadov nie je nikdy dosť, preto ťa rady inšpirujeme tipmi, ako pre svoje dieťa pripravíš jedlo do školy rýchlo, chutne a kvalitne. Desiaty nemusia byť len rožky s maslom, šunkou, syrom či s uhorkou alebo paradajkou. Môžu byť na sladko, na slano a pripraviť ich môžeš v niektorých prípadoch aj deň vopred.

Dnes máš na výber množstvo originálnych a fantastických pochúťok, ktoré si tvoje dieťa určite zamiluje. Je tiež možné, že si ju začneš chystať do práce aj ty. Navyše, všetky recepty môžeš taktiež pripraviť aj na raňajky.

4 inšpirácie nielen na desiatu do školy

Tieto štyri fantastické recepty musíš pre svoju ratolesť jednoznačne vyskúšať. Vo videu sa dozvieš ako jednoducho a rýchlo pripravíš fantastickú plnenú tortilu, zapekanú bagetu s úplne jednoduchými ingredienciami. Nechýbajú v ňom ani recepty na rýchle, no o to chutnejšie nátierky a opomenúť netreba ani toastovú pochúťku na slano. Ich príprava ti nezaberie absolútne veľa času, určite si v nich nájdeš nejakú inšpiráciu ako pre tvoje dieťa, tak i pre teba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieLife