Tiež už si počas korony prestala investovať do kabeliek, šperkov a hodiniek, ktoré aj tak nemáš kam nosiť? Dobre robíš. Moderná žena roku 2021 nepotrebuje na home office modely z fashion weeku. Potrebuje doplnok, ktorý bude nielen štýlovo vyzerať, ale jej aj pomôže so všetkými náročnými požiadavkami dnešnej doby. Nové smartfóny od značky Samsung to rozhodne spĺňajú. 

Ich odvážny dizajn ťa poteší, najmä ak je smartfón súčasťou tvojho štýlu a baví ťa ladiť si ho napríklad s nechtami či inými doplnkami. Na výber máš až zo šiestich farieb – šedej (Phantom Gray), bielej (Phantom White), ružovej (Phantom Pink), striebornej (Phantom Silver), čiernej (Phantom Black) a fialovej (Phantom Violet) – podľa zvoleného modelu.

Vďaka prevedeniu Contour Cut Camera objektívy splývajú s kovovým rámom, čo pôsobí elegantne a moderne. 

zdroj: SAMSUNG

Zbohom filtre!

Veríme, že budeš môcť čoskoro vyraziť za zážitkami, vyzbroj sa preto už teraz top foťákmi. Galaxy S21 5G aj Galaxy S21+ 5G sú vybavené troma objektívmi s profesionálnymi kvalitami, čo ocenia najmä kreatívne duše a hviezdy Instagramu.

Dokonalé selfies a portréty ti pomôže spraviť vyspelá 3D analýza, ktorá vyhodnotí scénu a precízne oddelí ústredný motív od rozostreného pozadia. Konečne nebudeš musieť hodiny hľadať ten správny filter (niežeby si ho potrebovala 😉). Smartfón ťa nasvieti tak dobre, že naň aj zabudneš. Ak radšej fotíš krajinky, oceníš funkciu Space Zoom, ktorá ti spraví ostrú snímku aj po 30-násobnom priblížení. 

zdroj: SAMSUNG

Pri nakrúcaní videí ťa istotne poteší vylepšená funkcia 8K Snap. Pomocou nej môžeš ukladať jednotlivé okienka z videozáznamu v rozlíšení 8K ako samostatné snímky. Nástroj Vlogger View zas umožňuje robiť pôsobivé akčné zábery predným aj zadným fotoaparátom súčasne. Vďaka stabilizačnej technológii Super Steady budeš mať krásne plynulé a stabilné video, aj počas jazdy v idúcom aute.

Cool prvok je aj funkcia simultánneho záznamu zvuku. Galaxy S21 5G môžeš na statíve prepnúť do režimu Pro Video a využiť pre nahrávanie hlasu mikrofón v slúchadlách Galaxy Buds Pro, zatiaľ čo mikrofón v smartfóne bude nahrávať zvuky z okolia.

Aký je medzi nimi vlastne rozdiel?

Galaxy S21+ 5G je o niečo väčší (s uhlopriečkou 6,7″), ako Galaxy S21 5G (s uhlopriečkou 6,2″), a taktiež má vyššiu kapacitu batérie. Hodí sa preto hlavne pre milovníčky seriálov a hráčov hier. Oba majú inteligentný displej s adaptívnou obnovovacou frekvenciou 120 Hz, ktorý umožňuje podstatne plynulejšie listovanie v aplikáciách.

zdroj: SAMSUNG

Súkromie ti ochráni nový nástroj Private Share, pomocou ktorého bezpečne odstrániš z fotiek všetky lokalizačné údaje predtým, ako ich zverejníš na internete, alebo si nastavíš, ako dlho sa majú fotky zdieľať. 

Smartfóny Galaxy S21 5G a S21+ 5G už sú v predaji a ich odporúčaná maloobchodná cena sa začína už od 849 €. Objednať si ich môžeš TU

Ak máš však starší telefón, môžeš využiť špeciálnu bonusovú akciu „Vymeňte starý za nový“ a výrazne ušetriť. Viac informácií o nej nájdeš na stránke novysamsung.sk.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.