Špirála patrí k neodmysliteľnej súčasti každej ženskej kozmetickej taštičky. Nestarnúcou klasikou je čierna farba, ktorou určite nikdy nič nepokazíš. Ak chceš trochu experimentovať, na trhu nájdeš aj rôzne farebné variácie, stačí si len vybrať. No najnovším trendom sa stala farba hnedá.

Pýtaš sa prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá a zhodnú sa na nej viaceré ženy. Hnedá maskara vyzerá oveľa prirodzenejšie než tá čierna. Ak nepotrebuješ výrazné líčenie a chceš sa namaľovať len na bežný deň do školy či do práce, vyskúšaj práve spomínanú hnedú.

Ver mi, že rozdiel na prvý pohľad možno ani nezbadáš, pretože nie je výrazný. A keďže budeš vyzerať prirodzenejšie, budeš dokonca vyzerať aj trochu mladšie, čo niekedy príde skutočne vhod. Tak čo, dáš tomu šancu?

View this post on Instagram

Sooo I don’t usually do dedicated posts about one product but kinda had to make an exeption for this one! This little baby came in the mail like a week ago and I love it so much! 😍😭 . As a natural redhead it’s SO hard to find a mascara that matches my hair color for more natural looks like this one or if I just want my lashes to stand out in a natural way for those “no makeup” makeup days. The tone of it is perfect and the mascara formula itself is great too! (Can’t wait to try the black one!) ABSOLUTELY love this mascara but I’m having mixed feelings right now! I’m so salty that it’ll be limited edition so I’m gonna have to order a lifetime supply of them before they’re gone! 😂😩😭 Please please please make this permanent @elfcosmetics! All my redhead peeps would agree with me! 👩🏻‍🦰👩🏼‍🦰👩🏽‍🦰👩🏾‍🦰 . Oh and @jkissa, I’m so proud of you! Had to support your collab! You killed it! You’re one of the sweetest and genuine beauty influencers out there! Love what you stand for and what you bring to the beauty community! We need more of that! 💄💖🌈✨

A post shared by 𝗘𝗗𝗗𝗜𝗘 𝗢𝗥𝗧𝗜𝗭 (@eddieortizmua) on

Porovnanie hnedej a čiernej maskary (preklikni si na druhý obrázok)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.