Jedna z najznámejších a najúspešnejších speváčok sveta, krásna Ariana Grande pred pár dňami šokovala fanúšikov. Na verejnosť vyšli informácie, že sa vo svojom dome v Montecite tajne vydala za partnera, realitného makléra Daltona Gomeza. Svoje manželstvo teraz potvrdili zverejnením fotografií z ich veľkého dňa.

27-ročná Ariana, ktorá vystriedala viacero partnerov a zdalo, sa že šťastie v láske nemá, teraz vyzerá byť zamilovaná ako nikdy predtým. S Daltonom pritom začali randiť začiatkom minulého roka a do Vianoc sa stihli aj zasnúbiť. Dvojicu spojil aj intenzívne strávený spoločný čas počas pandémie.

Podľa informácií, ktoré sa dostali von, sa na ich svadbe nezúčastnilo viac ako 20 hostí a aj tí mali zakázané fotiť a postovať príspevky na sociálne siete.

Svadba to bola teda veľmi komorná, len v kruhu tých najbližších. Onedlho by sa však mala konať ešte jedna, veľká párty, na ktorú budú pozvaní viacerí hostia, aby ich zväzok spoločne oslávili.

Kým doteraz ľudia vytvárali svadobné fotky cez photoshop a nevedeli, či tieto informácie sú na 100 % potvrdené, dnes už je všetko jasné. Samotná Ariana pridala na svoj instagramový profil hneď niekoľko príspevkov s viacerými fotkami z ich svadby. A lásku je z nej naozaj cítiť.

Krásna Ariana vyzerala ako vždy, zvodne a pritom dievčensky nežne. Na sebe mala na mieru šité šaty z dielne návrhárky Very Wang, ktoré jej dokonale sedeli na postave. Celý look bol doplnený jemnými náušnicami a krátkym závojom.

Čo povieš, nevyzerala úchvatne?

Zdroj: instagram/arianagrande

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.