Poznáš to určite aj ty. Si vonku s niekým, kto sa ti už dlhšie páči. Postupne prechádzate všetky „základnými“ témami  ako vaše hobby, veci ktoré máte radi a ktoré naopak neznášate. Večer ide ako po masle. Bavíš  sa ty aj on 🥂. Zrazu však príde tá trápna a nekonečná chvíľka ticha 😶.  Dnes ti prinášam zopár nápadov, ako sa tejto trápnej chvíle zbaviť a doslova ju zmiesť zo stola.

 

Nadhoď tému o TOP 3 veciach, ktoré chceš urobiť pred tým, ako tomuto svetu povieš naveky zbohom. Zisti ktoré veci/činnosti sú v jeho TOP 3-ke (možno máte niektoré spoločné 😉 ) .  Táto rada je radou and zlato. Pretože môžete začať plánovať ako si tieto svoje TOP sny splníte spolu.

🐶🐶 @styleitwithtrix

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Čo bola najodvážnejšia vec, akú si kedy urobil? 😲 Táto otázka je zaručeným spínačom na rozbehnutie konverzácie, keďže vám obom pomôže poštekliť si ego a tým odbúrať prvotné príznaky hanblivosti 😳.

Najvtipnejšia príhoda z tvojho detstva jeeeee …… A nechaj ho pokračovať vo vete. Túto otázku môžeme kľukne nominovať ako najlepší lámač ľadov, pretože je vtipná 😆 a všetko čo si poviete sa stalo dávno v minulosti, takže aj keď sú príhody vtipné a možno aj trápne nie je ťažké si ich povedať a náladu zaručene odľahčia.

https://www.instagram.com/p/BY3spU9giGT/?tagged=1stdate

Ak by peniaze neexistovali čo by si v živote robil? 🤔 Je zaujímavé spoznať aj túto stránku osoby s ktorou možno stráviš zvyšok života (nikdy nevieš). Je jeho aktuálna práca to čo by robil aj keby nezáležalo na jeho plate? Aký by bol jeho „dream job“ vo svete bez peňazí?

Myslíš,  že by niektoré z rád mohli zachrániť rande z tvojej minulosti? Možno áno, takže neváhaj a daj tomu druhú šancu. Tieto nápady ti zaručene pomôžu zbaviť sa tej obávanej chvíľky ticha. ✊ Držím palce!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.