Instagram/bagarovamonika

Skrývajú celú pravdu pred svetom? Neprešiel ani mesiac od toho, čo speváčka a porotkyňa SuperStar, Monika Bagárová, po dlhodobých špekuláciách potvrdila, že s partnerom, profesionálnym MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, už viac netvoria pár. Podľa toho, čo píše PLUS 7 dní, však zrejme existuje aj utajený dôvod, ktorý by ranil každú ženu.

S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ vyjadrila sa na Vianoce pod ich spoločnou rodinnou fotografiou.

Dodala, že potrebuje čas na to, aby sa dala dokopy a od sociálnych sietí si dala pauzu. Neskôr však vysvitlo, že krízu mali pravdepodobne už dlhší čas.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Nie len, že obaja už niekoľko mesiacov žili v rozdielnych krajinách, ale nepridávali ani spoločné zamilované fotografie, ktoré predtým na ich profiloch nechýbali.

Všetky špekulácie o rozchode Monika dlhodobo popierala a vyjadrila sa, že sa rozišli len necelý mesiac pred oficiálnym oznámením. Pár mesiacov predtým už však mala kúpený pozemok pri Brne za 5 miliónov českých korún, na ktorom sa chystá postaviť dom.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News