Baran: 21. marca – 19. apríla

Odmietnutie. Bojíš, že tvoja osoba bude odmietnutá. Či to už bude práca, škola, kolektív, spoločnosť. Tvoj najväčší strach je odmietnutie.

Býk: 20. apríla – 20. mája

Čas. Vieš, že každý máme toľko času, koľko si ho urobíme. No ty sa neustále obávaš, že nič nestihneš a nezažiješ pekné momenty. Ak ich nechceš premrhať, mala by si žiť naplno.

Blíženci: 21. mája – 20. júna

Ľudia. Niekedy si viac introvert a nemáš v láske ľudí. Radšej si niekde, kde je ľudí menej a ty môžeš v pokoji rozmýšľať. Máš strach z toho, že stretneš veľa známych ľudí na jednom mieste.

Rak: 21. júna – 22. júl

Opustenie. Bojíš sa, že ťa všetci opustia. Bojíš sa toho, že raz zostaneš sama, že sa nebudeš mať s kým porozprávať a nikomu nebudeš dávať svoju lásku, preto to urob už teraz.

zdroj: unsplash,com

Lev: 23. júla – 22. august

Starnutie. Si krásna, mladá, ambiciózna, ale bojíš sa toho, čo bude až príde staroba a prvé vrásky. Nič ti tak veľmi nenaháňa strach ako starnutie a pridávanie rokov.

Panna: 23. august – 22. september

Neznalosť. Si veľmi inteligentná, ale bojíš sa, že ti niečo ujde. Si veľmi stresový typ človeka a ak sa nestihneš niečo naučiť, bojíš sa a strachuješ sa o to, že tvoja budúcnosť je úplne stratená.

Váhy: 23. september – 22. október

Socializácia. Si rada sama, rada tráviš čas osamote a vychutnáš si chvíle, kedy ťa nikto neruší. Tvoj najväčší nepriateľ je socializácia a práca s ľuďmi.

Škorpión: 23. októbra – 21. november

Záväzok. Nie si dobrý materiál na záväzok a dlhodobý vzťah. Si príliš komplikovaná, neustále je okolo teba veľa tajomstiev a ak niekto spomenie slovo svadba, naskočí ti husia koža. 

zdroj: unsplash.com

Strelec: 22. novembra – 21. december

Smrť. Nevieš, čo sa deje po tom, ale určite vieš, že keď sa to stane, nechceš byť pri tom 🙂 Smrť je jediná vec, ktorej sa v živote bojíš, pretože máš pocit, že nežiješ dostatočne aktívne.

Kozorožec: 22. decembra – 19. január

Zlyhanie. Robíš všetko na 110%, v práci, v škole, doma a medzi priateľmi. Snažíš sa a stále máš pocit, že je toho málo. Bojíš sa zlyhania.

Vodnár: 20. január – 18. február

Osamelosť. Ktosi múdry raz povedal, že nie je nič horšie pre človeka, keď je sám. A ty si si to zobrala príliš osobne a život bez ľudí by si si nevedela predstaviť. Osamelosť ti pripomína hrôzu.

Ryby: 19. február – 20. marec

Zmena. Si nenáročná, máš rada stereotyp. Prácu, ktorú máš, miluješ. S rodinou si spokojná a čoho sa najviac bojíš je to, že by si to mala všetko zmeniť.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.