Známa herečka Amanda Bynes

Známa herečka Amanda Bynes vraj skončila na psychiatrii. Ako tvrdí portál TMZ, našli ju nahú a osamelú túlať sa po uliciach. Údajne si sama zavolala aj na tiesňovú linku. 

Kedysi hviezdila v tínedžerských filmoch a patrila k obľúbeným herečkám. Zahrala si napríklad v romantických komédiách ako Ona je on, Čo to dievča chce či Snehulienka to má v paži. Potom však podľahla drogám a stala sa z nej troska. Podstúpila liečenie a nejaký čas strávila na odvykačke. Odvtedy sa vraj drog ani nedotkla.

V roku 2020 sa konečne zdalo, že sa na Amandu usmialo šťastie, keď sa zasnúbila. Postretli ju však aj psychické problémy a bola jej diagnostikovaná bipolárna porucha.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LockharTVMedia Group (@lockhartvmediagroup)

Známa herečka sa potulovala nahá po uliciach

Očitý svedok v pondelok TMZ povedal, že známu herečku videl kráčať blízko centra Los Angeles bez akéhokoľvek oblečenia. Mávala na auto, ktoré zastavilo a vodičovi povedala, že trpí psychickými problémami. Potom sama zavolala na tiesňovú linku.

Zdroje pre portál potvrdili, že sa nezdá, že by bola zranená. Mohla vraj skončiť oveľa horšie, vzhľadom na oblasť, v ktorej ju našli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa One movie each day (@_simulatio)

Zdroje blízke Amande pre TMZ tvrdia, že bola prevezená na policajnú stanicu, kde odborník na duševné zdravie rozhodol, že bude umiestnená v psychiatrickej liečebni. Tam by mala zostať 72 hodín. Ak to však jej stav bude vyžadovať, nechajú si ju tam dlhšie.

Zdroj: TMZ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News