Tak sme sa konečne dočkali. Mnohí fanúšikovia si mysleli, že členka klanu Kardashian Jenner porodila svoje druhé bábätko už dávno. Kylie Jenner tieto špekulácie vyvrátila začiatkom januára, keď sa pochválila dokonalými zábermi z baby shower. So svojimi najbližšími oslávila blížiaci sa príchod dieťatka a nechýbali, samozrejme, ani luxusné dary

Pár dní na to pripravila Kylie so svojou sestrou Kim veľkolepú narodeninovú oslavu pre ich dcérky. Pre jej dcérku Stormi síce išlo o predčasnú oslavu, keďže 3 roky oslávila až 1. februára. Príchod druhého bábätka mohol nastať kedykoľvek, a tak nechceli asi nič riskovať.

Kylie počas baby shower
zdroj: Instagram/kyliejenner

Teraz sa už celá rodinka môže tešiť, pretože Kylie sa na svojom instagramovom profile pochválila záberom detských ručičiek. Stormi sa stala staršou sestričkou a s bábätkom si vytvára vzťah hneď od začiatku.

Mamička si nechala túto krásnu chvíľu pár dní pre seba, pretože v jej popise je uvedené 2/2/22. Podľa toho môžeme predpokladať, že bábätko prišlo na svet práve v magický deň 2.2.2022. Pridala k tomu modré srdiečko, ktoré môže napovedať tomu, že k dcérke pribudol tento raz chlapček.

Z Kylie je dvojnásobná mama
zdroj: Instagram/kyliejenner

Pod jej príspevkom sa objavilo množstvo gratulácií a za 6 hodín od zverejnenia si fotka vyslúžila krásnych 12 miliónov lajkov a 110-tisíc komentárov. V príbehu sa Kylie pochválila množstvom kvetov, ktoré po pôrode dostala.

Gratulujeme a už teraz sa tešíme na prezradenie mena. Čo myslíš, ako mamička pomenovala svoje dieťatko? 

Blízki zahrnuli čerstvú mamičku množstvom kvetov
zdroj: Instagram/kyliejenner

Zdroj: Instagram/kyliejenner

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.