Leto býva často obdobím, kedy zatúžime po nejakej vlasovej premene. Predsa len, bývame šťastnejšie a niekedy konáme trochu bez rozmyslu. Nad zmenou premýšľala aj YouTuberka a mamička na plný úväzok Lenka, ktorá odišla z kaderníckeho salóna s iným účesom, než pôvodne čakala.

V piatok Lenka zdieľala vo svojich príbehoch na Instagrame, že sa nachádza v salóne a máme sa na čo tešiť. Fanúšikov nechala v napätí, pretože výsledok zverejnila až poobede. Ukázala dokonca aj fotku s jej predstavou. Do kaderníctva prišla s tým, že by sa chcela stať brunetkou a zatúžila po blond balayage. Vieš si ju s takýmito vlasmi predstaviť?

zdroj: Instagram/l3nik

Lenka sa napokon rozhodla pre niečo úplne odlišné. „Ešte keď som vošla do salónu, tak som mala v hlave úplne inú predstavu, hlavne odstrániť oranžové odlesky. Nakoniec sme sa rozhodli pre opak, zvýrazniť to poriadne,“ pochválila sa sympatická mamička svojim fanúšikom.

Výsledok je naozaj vynikajúci a takáto žiarivá farba influencerke rozhodne pristane. Na podobný odtieň sme u nej boli tak či tak zvyknuté, no takýto zvýraznený odtieň jej sekne ešte viac.

zdroj: Instagram/l3nik

Lenka natočila aj Reels s premenou, kde si môžeš porovnať jej účes pred a po zmene. Takúto zmenu vítame naozaj pozitívne. Čo na to hovoríš ty? Páči sa ti? 

Ako vyzerala Lenka pred premenou

 

Zdroj: Instagram/l3nik

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.