instagram.com/l3nik

Len pred týždňom sa z obľúbenej YouTuberky a influencerky Lenky Královej stala maminka. 15. decembra priviedla na svet Elenku, ktorú má s manželom Jankom. 

Lenka je otvorená a so svojimi fanúšikmi sa delí nielen s pracovnými, ale aj osobnými záležitosťami. Všetci sme preto sledovali celý priebeh tehotenstva, tešili sa z rastúceho bruška a túžobne očakávali pôrod. Čerstvá mamička sa ohlásila priamo z pôrodnice a poznamenala, že išlo o dlhý a náročný pôrod.

Dievčatá ale všetko zvládli. Janko, bohužiaľ, nemohol byť s nimi na sále, pretože sa nakazil koronavírusom, tak na svoje dve lásky čakal doma v izolácii. Lenka s Elenkou sú už doma a mamička si svoje nové povinnosti zatiaľ užíva. Na Instagrame dokonca zdieľala fotku bruška len týždeň po pôrode.

zdroj: instagram.com/l3nik

Je úplne normálne a prirodzené, že istý čas trvá, kým brucho „spľasne“ a vráti sa do svojej pôvodnej veľkosti. Predsa len, počas deviatich mesiacov sa zväčšovalo, aby v sebe udržalo nový život. Lenka však nemá problém ukázať aj realitu, ktorá čaká mnohé mamičky po pôrode.

Napriek tomu, že len pred týždňom porodila, vyzerá naozaj výborne a vidieť, že doslova žiari šťastím.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News