Srdcom východniarka, priamo z mesta kultúry, prerazila už pred pár rokmi na youtubovej scéne. Pri pozeraní jej videí fanúšikovia vždy zažili vtipné situácie a jej ikonický smiech pozná už každá baba, ktorá si Lenku minimálne raz pustila. Dnes je už mamou a manželkou, no na svojich fanúšikov nezabúda. 

Lenka sa minulý rok vydala za bodybuildera Janka Kráľa a dnes majú spoločnú dcérku Elenku, ktorej sa rodičia venujú naplno. Lenka však popri materskej stíha natáčať aj videá, ktoré sú zamerané už skôr na materstvo a dnes prišla aj s novým projektom. Ako sama priznala: “Tak ako blog, natáčanie youtube videí, aj toto som chcela už dlho vyskúšať”. 

Ide totiž o podcast, ktorý sa začala nahrávať so svojim manželom. Táto dvojka je plná zábavy, smiechu a poriadnej dávky humoru, o čom svedčia nie len spoločné YouTube videá, ale aj prvý diel Manželských kecov.

Názov vymyslel pán manžel, ale ako sa Lenka v podcaste zmienila, na neho je potrebný šok, tak začala nahrávať, o čom prv Janko ani nevedel. Prvý diel poňali tak domácky a len na zoznámenie sa s celým projektom. Rozoberajú  ”dospelácke” témy, svoje manželstvo, porovnávajú mužov a ženy, ale taktiež sa dozvieš pikošky z Jankovej minulosti a prečo mu mama kúpila Atlas ľudského tela.

Aj napriek tomu, že prvý diel nie je dlhý, určite sa minimálne trikrát zasmeješ na ich spoločnom smiechu a vtipných hláškach. Veríme, že tento projekt bude aj naďalej pokračovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.