19. september bol dňom, na ktorý obľúbená YouTuberka Lenka určite nikdy nezabudne. V tento deň povedala svoje áno snúbencovi Jankovi Královi, s ktorým tvorí vzťah už od roku 2018. 

Lenka mala ešte to šťastie, že svadbu stihla presne tak, ako si ju naplánovala, bez akýchkoľvek obmedzení. Aj keď mali pozvaných 80 hostí, nakoniec ich bolo len okolo 60. Ako o sebe viackrát povedala, nebola typickou nevestou, no aj napriak tomu si svoj deň užila.

Bola síce trochu unavená, keďže pod srdcom nosí ich spoločnú dcérku, ale zabavila sa. Najväčší problém však bol s DJ-om, ktorý prvé dve hodiny hral zrovna také skladby, aké novomanželia naozaj neznášajú. Lenka vo svojom novom videu prezradila, že pôvodne mu chceli napísať blacklist piesní, ktoré nemá hrať, no napokon to nechali tak. A on zrovna zahral skoro všetky takéto skladby.

View this post on Instagram

👰💐🚗

A post shared by 𝐋 𝐄 𝐍 𝐊 𝐀 (@l3nik) on

Ani to ich neodradilo od toho, aby sa spolu všetci zabavili. Lenka tiež prezradila, že vtipný moment nastal už v kostole, kedy kráčala k oltáru, no jej nastávajúci sa ani raz neotočil, aby si svoju nádhernú nevestu pozrel. Keď sa pri ňom objavila, zľakol sa, lebo nečakal, že príde tak rýchlo.

Čo všetko ešte zažila počas svojho veľkého dňa? To porozprávala vo videu počas toho, ako sa líčila na posvadobné fotenie. Určite si to pozri.

View this post on Instagram

Môjho srdca lampión 😊

A post shared by 𝐋 𝐄 𝐍 𝐊 𝐀 (@l3nik) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.