Xénia a Lukáš

Xénia a Lukáš z Farmy 12 patria medzi najkrajšie a najšťastnejšie páry slovenského šoubiznisu. Odkedy sa dali oficiálne dokopy, neprestávajú prekvapovať a svoj vzťah neustále posúvajú na vyššiu úroveň. Aj cez víkend boli až na dvoch svadbách, s čím sa pochválili na Instagrame.

Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav sa stretli na Farme, no oficiálne sa dali dokopy až po jej skončení. 23-ročná kráska však celú súťaž na statku vyhrala a potom mali s partnerom poriadnu skúšku vzťahu. Odišla totiž aj do reality šou Survivor, kde bola spájaná so súperom.

S Lukym ale aj napriek týmto špekuláciám zostali spolu aj po návrate Xénie zo súťaže. Dokonca si spoločne kúpili byt, ktorý si prerobili podľa seba a začali spolu bývať. Premýšľajú aj nad vlastnou svadbou či deťmi.

Xénia a Lukáš spolu šantili na svadbe

Ak exfarmárov sleduješ na sociálnych sieťach, možno si si všimla aj to, že už spolu boli na niekoľkých svadbách. A keďže Lukáš má rodinu na východnom Slovensku, aj počas uplynulého víkendu tam odcestovali, aby sa zabavili dokonca až na dvoch svadbách.

Víťazka Farmy v stories na svojom Instagrame zverejňovala jedno video za druhým a vyzerá to tak, že párik si obe svadby poriadne užil. Xénia a Lukáš predviedli svoj tanečný talent. Exfarmárka dokonca zverejnila aj časť správ, v ktorých ich fanúšikovia na sociálnej sieti za ich výkon poriadne vychválili.

Ktovie, kedy Xéniu a Lukáša takto uvidíme tancovať na vlastnej svadbe. Čo povieš?

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News