Herec Will Smith a jeho manželka, taktiež herečka Jada Pinkett-Smith, tvoria jeden z najznámejších a najstabilnejších párov svetového šoubiznisu. Čo je tajomstvom úspechu ich lásky a vďaka čomu majú za sebou už viac ako 20 rokov manželstva? Možno ich nie príliš tradičný pohľad na tento záväzok.

Ako informuje portál ETOnline, Will sa o tom, ako fungovali na začiatku a čo bolo neskôr základom ich pevného vzťahu, zmienil v šou The Oprah Conversation na Apple TV+. 53-ročný herec priznal vo svojej knihe, že keď s Jadou začali randiť, bolo to celé o alkohole a se*e aj niekoľkokrát za deň. Úryvky z jeho memoárov čítala nahlas známa moderátorka Oprah Winfrey.

Začal som uvažovať, či je to súťaž. Či tak alebo onak, pokiaľ ide o mňa, boli len dve možnosti: uspokojím túto ženu se*uálne alebo zomriem pri pokusoch,“ znel jeho text.

Will a Oprah

Po dvoch rokoch chodenia sa dvojica vzala, no manželstvo poňali úplne inak, ako to býva u väčšiny párov. Rozhodli sa, že je pre nich dôležitejší priateľský kontakt ako „manželské väzenie“. Dokonca žili istý čas aj oddelene, no nešlo o žiaden rozchod.

„Nikdy sme sa oficiálne nerozišli. Uvedomili sme si, že to bola len ilúzia, že dokážeme spraviť jeden druhého šťastným. Dohodli sme sa, že ona sa musí spraviť šťastnou sama a ja musím spraviť šťastným seba, aby sme sa potom vrátili do vzťahu šťastní namiesto toho, aby sme trvali na tom, aby ten druhý človek zaplnil náš prázdny pohár,“ vyjadril sa k tejto téme Will.

Ich vnímanie manželstva je, že sú na 100 % spolu a zároveň aj na 100 % slobodní, a teda akceptujú aj možné milenecké aféry. „Rozprávame sa o všetkom. Myslím si, že ľudia majú problémy pri diskutovaní v tom, že sa nad tým zamýšľajú len vo svetle se*u a svojho vlastného vzťahu.“

Zdroj: etonline.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.