instagram.com/dailywsmith

Americký herec Will Smith zažil so svojou manželkou Jadou Pinkett Smith ťažké obdobie. Kvôli komplikáciám sa od seba oddelili a hoci sú znova spolu, jeho polovička priznala, že mala vzťah počas ich separácie. Viac o tom informovala BBC.

Jada Pinkett Smith priznala vo svojej chat show heart-to-heart, že počas prestávky od Willa mala vzťah so spevákom Augustom Alsinom.

„Bol medzi nami koniec. Ako čas plynul, inak som sa zaplietla s Augustom,“ priznala Jada. Na to Will reagoval, že namiesto nevinného „zapletenia“ z toho vznikol vzťah.

Smithovci sa zobrali v roku 1997. Majú spolu dve deti a uviedli, že po separácií sa k sebe vrátili. Dôvod, prečo vykonali túto show je, že chceli predísť klamlivým informáciám, ktoré vznikli po rozhovore s Augustom Alsinom pre The Breakfast Club. Kvôli nemu vyšli na povrch špekulácie, že Jada a Will žili v otvorenom manželstve.

Jada priznala, že na vzťah s Augustom si nepotrebovala od nikoho pýtať povolenie a s Willom sa rozišli v mieri. Smitha však zaujímalo, ako sa cítila, keď sa pred štyri a pol rokmi stretávala s Alsinom. „Len som sa chcela cítiť dobre,“ odpovedala mu. „Bolo to veľmi dávno, čo som sa cítil dobre,“ súcitil s ňou.

V súčasnosti sú Smithovci opäť spolu a Jada priznala, že medzi nimi panuje nekonečná láska. Will uviedol, že o ňu chce bojovať, ale ona ho takto upokojila: „Myslím, že si ma získal späť. Myslím, že sme na tom dobre.“

Na záver rozhovoru sa nebáli zavtipkovať, a tak spoločne povedali známu hlášku z filmu Bad Boys, kde hral Will: „Jazdíme spolu, zomrieme spolu. Zlé manželstvo na celý život.“

Zdroj: BBC

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News