Will Smith
Instagram/willsmith, Instagram/d_de_daredevil

Pred niekoľkými mesiacmi svetom otriasla facka, a to doslova. Bola to tá, ktorú strelil Will Smith Chrisovi Rockovi. Stalo sa to prvýkrát v histórii akéhokoľvek živého vysielania a svetoznámy herec tak prišiel o zákazky.

Teraz ale prichádza obrat, keďže vo videu na YouTube a Instagrame sa svojmu kolegovi ospravedlnil.

Snažil sa ho kontaktovať

V takmer 6-minútovom videu nahratom na Instagram a YouTube oscarový herec v piatok priznal hlbokú ľútosť. Povedal, že pôvodne sa Chrisovi Rockovi neospravedlnil v prejave pri prijímaní Oscarov, pretože bol vyvedený z miery.

Facka willa smitha na oscaroch
zdroj: Instagram/d_de_daredevil

Po udalosti sa Will Smith snažil s Chrisom Rockom porozprávať, no nevyšlo to podľa predstáv. Kontaktoval ho a správa, ktorá sa vrátila naspäť obsahovala to, že ešte nie je pripravený hovoriť, ale keď bude, určite ho osloví. Tesne po Oscaroch sa mu ale už raz ospravedlnil, no Chris to neprijal.

Will Smith sa verejne ospravedlnil

„Chris, ospravedlňujem sa ti. Moje správanie bolo neprijateľné a som tu vždy, keď budeš pripravený hovoriť,“ povedal herec a doplnil, že s Chrisom mal kedysi veľmi dobrý vzťah.

zdroj: Will Smith stars in Columbia Pictures' drama SEVEN POUNDS.

„Posledné tri mesiace som strávil prehrávaním a porozumením zložitosti toho, čo sa v tej chvíli stalo. Momentálne sa to nebudem snažiť všetko rozoberať, ale môžem vám všetkým povedať, že vo mne nie je žiadna časť, ktorá si myslí, že to bol správny spôsob, ako sa v tej chvíli správať,“ pokračoval Will Smith vo videu.

„Nie je vo mne žiadna časť, ktorá si myslí, že to bol optimálny spôsob, ako zvládnuť pocity neúcty alebo urážok. Som hlboko oddaný a odhodlaný vnášať do sveta svetlo a radosť,“ povedal herec na záver.

Will Smith
zdroj: Instagram/willsmith

Tak, a zdá sa, že je všetko uzavreté. O facke, ktorá sa zapísala do histórie si môžeš prečítať aj v našich článkoch. Ak to teda ušlo tvojej pozornosti. Dokonca sa potom objavili aj memečka, ktoré ti určite rozveselia tento upršaný deň.

 Zdroj: YouTube/Will Smith

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News