Vzťah s cudzincom

V dnešnej dobe už nie je nič nezvyčajné, že spolu randia ľudia z rozličných krajín a kultúr. A nielen na diaľku. Máme možnosť cestovať, pracovať a žiť v zahraničí, a online zoznamky nás spoja s niekým, kto sa od nás nachádza tisíce kilometrov ďaleko. Vzťah s cudzincom má svoje nevýhody, ale aj veľké plusy. 

V našom nedávnom článku, ktorý si môžeš prečítať TU, sme rozoberali veci, na ktoré sa musíš pripraviť, ak neriešiš iba flirt, ale skutočný vzťah s cudzincom. Teraz sa však poďme pozrieť na to, aké výhody to prináša. Či už to skončí šťastne alebo nie, za tieto 3 veci budeš vďačná.

Spoznáš novú kultúru

Tak naozaj, nie ako pri cestovaní. I keď pri ňom môžeš naozaj spoznať to, ako fungujú miestni obyvatelia v iných krajinách a veľa sa naučiť, no žiť s takým človekom je o niečom inom. Už to nie je pasca pre turistov, ale cudzia kultúra na vlastnej koži. Hlavne, ak sa budeš stretávať aj s jeho rodinou. Zvyky, tradície, pohľady na svet, domácnosť, jedlo, všetko to bude obohatené.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Bude z teba lepšia partnerka

Samozrejme, aj pri Slovákovi z teba môže byť dokonalá partnerka, ale vzťah s cudzincom ťa „vycepuje“ v úplne inom zmysle. Budeš musieť byť veľmi trpezlivá a chápavá, aby ste spolu mohli vychádzať. Rovnako tak budeš musieť mať v sebe veľa rešpektu (k jeho inému svetu) a dôvery (hlavne, ak bude od teba ďaleko). V každom smere bude z teba lepší a otvorenejší človek.

Deti majú skvelý základ

Možno je to ešte ďaleko, ale aj toto je výhoda, na ktorú už dnes myslia aj mladí ľudia. Ak raz budete mať deti, budú hneď od mala naučené na komunikáciu vo viacerých jazykoch, čo je pre ich život skvelý základ. Nebude im chýbať rozhľad a skúsenosti, ktoré naberú vďaka cestovaniu za rodinami. Niektoré ženy práve preto dokonca preferujú partnerov z iných krajín.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating