pexels.com

Je piatok večer a ty sedíš na posteli. Nič nerobíš, len tak tam sedíš a rozmýšľaš o tom, ako je môžné, že si ho stretla. Máš pocit, že zamilovanosť ešte nikdy nebola tak krásna. Usmievaš sa popritom, ako sa ti v hlave prehrávajú všetky spomieky dookola. Občas ti vybehne slzička, pretože si spomenieš, aké krásne to bolo. Chýba ti. Veľmi. Chceš ho cítiť pri sebe, ale nejde to. Je tak ďaleko.

Stáva sa ti, že sa občas pýtaš samej seba, prečo je práve on tak ďaleko? Prečo si sa prosto nezamilovala do niekoho, kto býva o ulicu vedľa alebo aspoň v rovnakom meste? Nevieš? Ja ti poviem prečo. Malo to tak byť. Nie si jedna z tých, ktoré uprednostňujú rýchlovky alebo vzťahy založené na „sladkých kecoch“. Potrebovala si nájsť niekoho, za koho budú rozprávať činy. Samozrejme, očividne v blízkom okruhu nie je nikto, kto by si ťa zaslúžil, tak ti život vybral niekoho iného. Lepšieho.

Zlatko, vzťahy na diaľku sú veľmi zložité, ale myslím si, že tie najsilnejšie, ak sú skutočné. Mnoho ľudí tvrdí, že vzťah medzi niekým, kto je stovky kilometrov od toho druhého, a stretávajú sa len párkrát do mesiaca, nemôže fungovať. Nenechaj sa ovplyvniť tým, čo ti hovoria ostatní. Je to o ľuďoch. Priprav sa na to, že sa na teba z každej strany bude valiť to, aké ťažké to máte, a že podľa iných vám to spolu dlho nevydrží. To je normálne. Budú vám to hovoriť jedine preto, pretože oni na to nemajú. Nezvládli by to. Vy dvaja sa však musíte sústrediť sami na seba.

Je to len číslo…

Ak nie ste jeden z tých párov, ktoré sa spoznali cez zoznamku a delia vás celé štáty alebo dokonca celý kontinent, vážte si to, že ste si relatívne „blízko“.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating