Pár v aute

To, že sa na fotografii usmievajú ako dokonalý pár, ešte neznamená, že sa medzi sebou nehašteria, keď odložia telefón. Ľudia nie sú dokonalé bytosti bez chýb a rovnako sú na tom aj vzťahy. Veď keď sa spoja 2 svety, prirodzene musí niekedy naraziť aj na nezhody. Vzťah bez problémov jednoducho neexistuje.

Či už ide o maličkosti na dennej báze alebo veľké problémy, ktoré prídu tak raz za rok. Vždy sa nájde niečo, kvôli čomu vzniknú plodné diskusie, ktoré vedia vyústiť do ostrej hádky. Tá môže končiť riešením problému, udobrením sa, ale aj tichou domácnosťou či dokonca rozchodom. Hádky sú súčasťou lásky a ako rada pripomínam, sú istým korením vzťahu.

Vzťah bez problémov je nudná jazda

Len si to predstav, že sa zamiluješ a zvyšok života prežiješ v dokonalej harmónii. No nie je to nudná predstava? Ku každému vzťahu sa raz pripletie problém a prekážka, ktorú budete musieť spoločne prekonať. A akú cestu si zvolíte, to je už na vás. Dôležité je totiž iba to, ako dokážete problémy riešiť a to, čo je medzi vami po tej búrke. To vás buď spojí ešte viac, alebo vás to navždy rozdelí.

Ak vybuchujete a radi sa hádate, tak nech sa páči. Hlavne nezabudnite na to, že aj hádky majú svoje pravidlá a hranice. Ste skôr tím, ktorý sa vie v pokoji porozprávať a hľadať kompromisy? Gratulujeme, patríte k tým šťastnejším a zrejme aj rozumnejším párom. Alebo ste dvojica, ktorá to necháva akosi plávať? Pamätajte, že za váš vzťah nikto iný bojovať nebude.

Vedz, že problémy nie sú na to, aby ste pred nimi zatvárali oči, ani na to, aby ste pred nimi utekali. Ak váš vzťah stojí za to, vždy ich spoločne prekonáte. Vlastnými chodníčkami, ale dokážete to. Pretože láska stojí aj za ťažké chvíle.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating