Si pripravená na vzťah? Tieto vlastnosti by si mala mať
Pexels/Flora Westbrook

Randiť s mužmi, ktorí sú v tvojom veku, môže byť náročné. Je všeobecne známe, že dospievajú neskôr než ženy. Občas sa môžeš cítiť, akoby si sa zhovárala s „malými chlapcami“.

Ak si na randenie vyberieš staršieho muža, môže to mať výhody, ktoré ťa milo prekvapia.

Menej správ – väčšia nezávislosť

Starší muž je zameraný na svoju prácu. Okrem toho je aj viac sebavedomejší a vie, ako to v živote chodí. Počas randenia s ním budeš dostávať oveľa menej správ, než keby si chodila so svojím rovesníkom. Bude ti písať len vtedy, ak bude zvedavý čo s tebou je, alebo keď budete dohodnutí.

zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Kvalitnejší čas

Nebude sa s tebou len tak potulovať mestom. Starší muž chce tráviť čas kvalitnejšie a nikdy sa s ním nebudeš nudiť. Bude ti chcieť ukázať všetky krásne miesta, ktoré videl aj on. Čas strávený s ním bude plnohodnotný a zábavný (ukáže ti, ako sa môžeš zabávať aj bez alkoholu).

Omladíš ho

Toto je skôr výhoda pre neho, než pre teba. Avšak, pri ňom sa budeš cítiť dobre a vôbec si nebudeš uvedomovať, že má tvoj partner viac rokov. Pri tebe sa bude chcieť udržať v kondícii a nebude lenivý. Omladíš ho a tým pádom ti vekový rozdiel nebude prekážať.

zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Všade bude poriadok

Niektorí muži bývajú so svojimi rodičmi až do tridsiatky. Starší muž je však už zabezpečený a má svoj vlastný byt, alebo dom. Vďaka tomu, že býva sám, si musí upratovať, variť, všade udržiavať poriadok a musí byť zodpovedný. To je veľká výhoda, pretože niektorí muži sa to nikdy nenaučia.

Všetko bude úplne normálne

Aj keď bude medzi vami veľký vekový rozdiel, pre niečo ste sa stretli. Nič sa nedeje len tak a všetko má svoj dôvod. Možno pri ňom zistíš, že si spolu rozumiete a že práve tohto muža potrebuješ. Ak to bude ten pravý, všetko ti bude dávať zmysel.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating