Tiež sa ti stáva, že si na dovolenku alebo výlet vezmeš príliš veľa vecí a aj tak polovica z nich ani neopustí tvoj kufor? Pri balení zvykneme až veľmi kombinovať a na všetko si hovoríme, že sa nám to určite zíde. A napokon nám stačí len zopár vecí.

Naťahovať sa s kufrom môže byť zároveň aj trochu nepraktické. Ak si chceš užívať cestovanie, no stále chceš mať obe ruky voľné, jednoducho sa zbaľ do batoha. Ak si myslíš, že je to nemožné, rady by sme ťa vyviedli z omylu.

Do väčšieho ruksaku sa môžeš v pohode pobaliť aj na týždňovú dovolenku k moru, a to hovoríme z vlastnej skúsenosti. Predsa len, načo zbytočne platiť batožinu v lietadle. 🙂 Rovnako to platí aj v prípade, ak si chceš užiť pár dní na horách. Alebo keď chceš len tak navštíviť nejaké známe mesto, ktoré má práve teraz na jeseň čarovnú atmosféru.

V prvom rade si priprav kompletné outfity, aby si vedela, čo si k čomu oblečieš. Nezabudni aj na teplejšie veci v prípade zmeny počasia. Najefektívnejšie je použiť metódu, kedy všetko oblečenie zroluješ, zaberie ti to oveľa menej miesta.

V nasledovných videách nájdeš presný návod, ako veci uložiť do ruksaku tak, aby zabrali čo najmenej miesta. Teraz sa bez problémov môžeš vydať kamkoľvek, aj na dobrodružný výlet.

Ako sa pobaliť na výlet do jedného ruksaku?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.