Počas karantény asi väčšina z nás siaha po filmoch či seriáloch. Aj teba už ale opustila inšpirácia a nevieš, čo by si si pustila? Netflix či HBO Go sú plné noviniek, no my sme sa rozhodli pripomenúť ti zopár starších seriálov. Kedysi sme ich milovali a teraz je ten správny čas pozrieť si ich znovu. Ktorý bol tvoj naj? 

Pretty Little Liars

Kedysi ich skupinu tvorilo 5 dievčat, no po záhadnom zmiznutí Alison ostali už len štyri – Aria, Spencer, Hannah a Emily. Spájajú ich spoločné, ale aj vlastné tajomstvá, ktoré sa časom dostávajú na povrch. A najmä vtedy, keď im začnú chodiť podozrivé sms-ky, pod ktoré sa podpisuje neznámy odosielateľ ako A. Seriál má napísaný dej a vždy má čím prekvapiť. Dokopy sa natočilo 7 sérií, takže na istý čas budeš mať o zábavu postarané.

View this post on Instagram

Welcome to the Dollhouse. #PrettyLittleLiars

A post shared by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on

O.C. California

Toto je už naozaj starší seriál, ktorý má síce len 4 série, no určite nebude na škodu, ak si ho pripomenieš. Ryan mal problémy s krádežou a ujal sa ho právnik, u ktorého potom aj ostal bývať. Tam sa spoznal s ich synom Sethom a ako nesmie chýbať, našiel si aj svoju veľkú lásku Marissu. Seriál o mladých ľuďoch, pričom každý z nich riešil rôzne problémy. Aj po toľkých rokoch si z toho určite niečo odnesieš.

Gossip Girl

Seriál plný intríg, špekulácií, ale zároveň prináša príbehy o priateľstve či láske. Veď kto by nemiloval klebetenie či ohováranie? Serena van der Woodsenová sa snaží všetkých presvedčiť, že nie je problémovým dievčaťom a nespôsobuje všetkým len problémy. Podarí sa jej to?

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Gossip Girl (@gossipgirll) on

Doktorka Zoey

Hlavnou postavou je Zoey a herečku si môžeš pamätať tiež so seriálu O.C. California. Mladá doktorka musí stráviť istý čas v malom mestečku, kde jej ponúkajú miesto po miestnom lekárovi. Neskôr sa dozvedá, že ide o jej otca. To však ešte nevedela, že jej hlavu pomotá aj chlap a ona nebude vedieť, čo robiť ďalej.

View this post on Instagram

Zoe hart 😍😍

A post shared by heart_of_dixie (@hartt_of_dixie) on

Dve baby na mizine

Max Blacková a Caroline Channingová pracujú ako čašníčky a spoločne si neskôr rozbehnú aj svoj vlastný biznis. Jedna na druhú si už tak zvykli, že si bez seba ani nedokážu predstaviť svoj život. Ide o komediálny seriál, pri ktorom sa zaručene dobre zasmeješ.

Ženy z rodu Gilmorovcov

Toto je klasika, ktorú sme sledovali ešte po príchode zo školy. Prípadne sa spýtaj svojej staršej sestry, určite si bude pamätať. Príbeh matky Lorelai a jej dcéry Rory si získal srdcia miliónov divákov. Ako každá študentka, aj Rory si musela prejsť rodinnými či srdcovými záležitosťami.

Ako som spoznal vašu mamu

Ďalšia nestarnúca klasika, ktorou je seriál Ako som spoznal vašu matku. Príbeh šiestich nerozlučných priateľov ťa niekedy rozosmeje, inokedy rozplače. S kým napokon Ted Mosby prežije svoj život? Bude to jeho láska Robin alebo si nájde nejakú inú?

Upírske denníky

Videla si všetkých 8 sérií Upírskych denníkov? Lebo my s hrôzou zisťujeme, že veru nie. Upíri, krv, láska, napätie. No čo ti povieme, toto zaberie asi v každom filme či seriáli. Ktorá postava bola tvoja najobľúbenejšia?

View this post on Instagram

Do you miss TVD cast? 🤩❤️

A post shared by Vampire Diaries (@vampire.diaries) on

Čarodejnice

Máme tu tiež niečo zo staršieho súdka, ale rozhodne tento seriál nezatracuj len kvôli tomu, že už má pár rokov. Tri sestry, ktoré sú čarodejnicami, si vo svojom živote prešli naozaj všeličím. Každá jedna časť bola iná, no zároveň dobrá. Určite si jednu zo sestier obľúbiš najviac a bude tvojou favoritkou.

V siedmom nebi

A najstarší seriál na koniec. Rodina reverenda Camdena si získala mladších aj starších divákov. Každé z ich detí si prechádzalo rôznymi problémami, no najkrajšie na celom seriáli bolo, že môžeš sledovať, ako sa hlavní hrdinovia rokmi menili a dospievali.

View this post on Instagram

mon crossfade collage #7thheaven

A post shared by Jacynthe Gagné (@jaacy_idposter) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.