Čas strávený doma v karanténe sa predlžuje a mnoho z nás už nevie, čo s toľkým voľným časom. Byt je uprataný, knihy prečítané, jóga odcvičená, Instagram prescrollovaný. Je čas na zábavné i trocha šialené výzvy, ktorými ťa bombardujú ľudia na internete!

Nuda vie robiť totiž svoje a tak sa nemôžeš čudovať tomu, čo všetko ľudia vymyslia. Vtipné, ale občas aj divné – takéto sú momentálne výzvy, ktoré kolujú internetom. Tak čo, do ktorej si sa už stihla zapojiť?

#pillowchallenge

Koľko z nás trávi toľko času v posteli, až sa zdá, že vankúš a paplón sú našimi jedinými outfitmi? Asi to napadlo aj niekoho, kto prišiel s vankúšovou výzvou, pri ktorej sa sfotíš „oblečená“ vo svojom vankúši. Tu sa kreativite medze nekladú, a keďže nás tieto fotky priam bombardujú z každej strany, určite si túto výzvu zaregistrovala aj ty.

#dontrushchallenge

Výzva pre všetky makeup maniačky! Po týždňoch v karanténe, kedy je líčenie iba zábavkou, ktorú nemôžeš prezentovať mimo domova, je tu čas ukázať svoje schopnosti. Perfektne sa nalíčiť, učesať a obliecť do šiat, ktoré smutne ležia v skrini. Z 0 na 100 sa premieňajú ženy v takzvanej #dontrushchallenge, kde v rytmickej hudbe ukazujú svoje dve tváre.

View this post on Instagram

From 0 to 100? No prob 💁🏼‍♀️ • Slovak (and one Czech) girls know the drill 🤘🏽 • #makeupchallenge #quarantine #quarantinemademedoit #muasfam #makeuptransformation #challengeaccepted #viralpost #viral • 🎨 👩🏼‍🎨 Veľmi sa teším z toho, ako sa vieme ako komunita #artists spojiť a budovať dobré vzťahy aj takouto formou! Baby, ďakujem že ste sa na to dali! @meloniewild @llnzz @deni.sani.makeup @duffismakeup @sisqakeys @zuzanaskulcova_salonallegria @dominika.cc @its1mishell @veronikas_makeup_artist @beata_husar @denuuusik @abell_beauty @bernie_makeupartist @gabroslav @dominika_bubeliny @makeupbykatka @annlapsanska @vierzee @kateeflinova @rajnovamakeup @saimonsa_official @bernie_makeupartist @simonaivanova.makeup @tatiana_martiusova_makeup

A post shared by Lucia Šenková Official IG (@lussimakeupartist) on

#toiletpaperchallenge

Všetky tie toaletné papiere, ktoré ľudia vykúpili v obchodoch si predsalen našli svoje využitie. Zdá sa, že s takým toaleťákom sa dajú vymyslieť naozaj všelijaké výzvy, s ktorými sa aspoň na čas doma zabavíš. Jednou z nich je napríklad kopanie si „koníčkov“ ako s futbalovou loptou, či pretáčanie rolky papiery na chrbte.

A čo tak do výzvy s toaleťákom zapojiť aj kamošov? Posielajte si rolku až dovtedy, kým sa papier neminie!

No a nemôžeme zabudnúť ani na našich domácich miláčikov. Aj tí sa dajú zapojiť do výzvy a otestujú tak i svoje schopnosti. Postav rolky papiere do dverí a skúšaj, do akej výšky až môžeš zájsť!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.