Instagram/laurandnicolas

Netreba si zamieňať lásku s fyzickou náklonnosťou. Je potrebné si všímať mnohé signály, ktoré vysielajú muži. Pretože vďaka nim vieme, či to myslia s nami úprimne alebo ide len o chvíľkové pobláznenie. Ale to isto vieš.

Dnes ti dávame do pozornosti také signály, ktoré ti prezradia, že ťa miluje a plánuje si s tebou aj budúcnosť. Signály, ktoré ti našepkajú, že nie si jeho hračka, ale znamenáš pre neho viac, ako by si si myslela.

Zamilovaný muž sa dokáže obetovať. Pomôcť ti a nepozná výhovorky, prečo to nemôže urobiť. Nenechá ťa v štichu a robí aj nemožné, len aby si mala úsmev na tvári. Pretože vidí v tebe viac, ako len telo. Vidí v tebe spriaznenú dušu, s ktorou chce stráviť jeho život. Vidí v tebe potenciálnu matku jeho detí. Zamilovaný muž sa nebojí prejaviť jeho zraniteľnosť. Toto neukáže len tak hocikomu. Len takej žene, ktorá má pre neho veľký význam. Možno uvidíš aj jeho slzy, ale to len preto, pretože chce byť pred tebou úprimný. Nepotrebuje sa hrať na siláka.

Zamilovaný muž nedáva prednosť pre jeho kamarátmi. Zároveň však dáva svojej láske priestor realizovať sa. Chce. aby bola šťastná. Jej šťastie je aj jeho šťastím. Ale vždy keď ho potrebuje, je tam. Len a len pre ňu. Takže, ak toto robí tvoj partner, áno, miluje ťa. Možno nehovorí mnohokrát „ľúbim ťa“, ale dokazuje skutkami, ako veľmi mu záleží na vzťahu. Toto nerobí muž, ktorý sa chce len pobaviť a spríjemniť si nejaký čas. Taký muž sa viacmenej len pozerá na to, ako vyzeráš. Ale nevníma hĺbku.

Zamilovaný muž vníma aj tvoje strapaté vlasy ako niečo krásne, pretože si jeho. A je rád, že ťa má. Si pre neho najkrajšia na svete. Aj s celulitídou, vyrážkami a tak ďalej. Si jeho bohyňa. Nepotrebuje byť centrom pozorností pred inými. Chce, aby bol v centre pozornosti u teba.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating