Dostaneš to. Vieš, pokoj, lásku, šťastie … Všetko po čom túžiš príde k tebe. No buď trpezlivá, nebude to hneď. 

Nebude to ani zajtra, možno ani nie o týždeň a niektorí si dokonca na svoje sny počkajú roky, ale príde to. A ty budeš pri tom. Všetko sa deje kvôli niečomu, nič nie je náhoda … alebo počkaj, lepšie je to, že na náhody neverím. Verím tomu, že budem raz naozaj šťastná. Že to, ak sa mi deje niečo zlé v živote je preto, aby som si viac vážila potom tie dobré veci, tie dobré dni a radosť. Nemôže byť naozaj vždy všetko na 100%, občas je dobre spomaliť a byť len trpezlivý. 

Dať čas láske, dať čas aj práci, dať čas všetkému a všetkým. 

Láska príde. Naozaj, jediné čo vždy zostane je láska. Môžeš si byť istá, že raz nájdeš niekoho, kto ťa bude milovať. Nájdeš niekoho, kto ťa bude milovať úprimne a z celého srdca.

A budeš spokojná aj vo svojej práci. Pondelky pre teba nebudú kríž a nočné mory. Vravím ti to teraz, ak nie si v súčasnej práci šťastná, odíď. Je to len na tebe, buď budeš nešťastná a robiť niekde pod lampami neóniek 8 hodín nepretržite za minimálnu mzdu… alebo budeš robiť to, čo ťa skutočne baví, čo budeš robiť s radosťou a dokonca sa tešiť do svojej práce. Daj výpoveď, buď trpezlivá a ono to príde v správny čas.

pexels.com

Ľudia, ktorí ťa opustili, neboli tí správny ľudia. Už to asi vieš. Zlomili ťa, zrazili na kolená alebo ti klamali a podviedli ťa. Neboj sa, čestných a láskavých ľudí je ešte na svete dosť a ja verím, že raz takého stretneš. A ak takého máš, som teraz šťastná aj za teba. Vytvoríte si neskutočné zážitky, pevné priateľstvo a bude medzi vami úprimnosť.

Všetko príde v správny čas. Len to nebude teraz. V živote ťa čaká ešte nespočetne veľa omylov, chýb a musíš nazbierať veľa skúsenostní. Nie vždy všetko pôjde ľahko, niekedy to bude chcieť moc sebazaprenia, bude to znamenať vyjsť zo svojej komfortnej zóny a bojovať za svoje šťastie. 

Ale buď trpezlivá, modli sa a budeš šťastná. Nájdeš pokoj a lásku. 

Ver mi, oplatí sa čakať. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.