instagram/nastjastasia

“Láska sníma masky, ktorých sa bojíme, že bez nich nemôžeme žiť a vieme, že v nich nemôžeme žiť.” – James Baldwin

Nemusíš sa vo vzťahu ničoho báť, ak robíš všetko z lásky. Pokiaľ máš úmysly čisté, všetko je v poriadku.

Vzťah medzi mužom a ženou je zaujímavý. Nie je to prechádzka ružovou záhradou. O tej sa dá hovoriť možno v prvých mesiacoch, keď sa spoznávate. Neskôr, keď si chcete vybudovať zdravý a pevný vzťah, je to skôr prechádzka hrôzostrašnými tŕňmi ako v Šípkovej Ruženke. Avšak, na konci tejto cesty vás čaká odmena.

Všetko, čo je robené z lásky a pre lásku, je správne.

Napokon, vo vzťahu vôbec nezáleží na malicherných hádkach, výbuchoch zlosti a tichej domácnosti. Záleží na tom, či majú dvaja ľudia medzi sebou stále lásku. Ak áno, nemusia sa ničoho báť.

Nezáleží na tom, koľkokrát ťa partner „oklame“ s úmyslom prekvapiť ťa. Pozri sa na to z jeho strany – chcel, nech sa tešíš, tajil ti prekvapenie, nebol k tebe úprimný, no len z jedného dôvodu. Miluje ťa a chcel vidieť tvoj krásny a prekvapený úsmev.

Nezáleží na tom, koľkokrát sa bude tvoj partner tváriť tak, že zabudol na výročie, narodeniny, či iný sviatok. Robil to zase len pre teba, aby ťa prekvapil.

Príkladov existuje mnoho a určite ich nájdeš v každodennom živote. Nejde len o prekvapenia, ale aj o spomínané hádky. Pokiaľ sa ľúbite a chcete hádkou niečo vyriešiť, je to správne a v poriadku. Určite už vieš, že nezhody do vzťahu patria.

Obávať by si sa mala jedine vtedy, ak skutky nebudú robené z lásky. Pokiaľ budú konané z nenávisti, zo strachu, z nechutenstva…nie sú v poriadku. Toto nie je láska a vzťah je pravdepodobne na konci.

Mnoho ľudí, ktorí majú dlhoročné vzťahy či manželstvá, ti potvrdí, že v globále nezáleží na ničom. Len na láske a na tom, aby skutky, ktoré sú vykonávané, boli z lásky. Láska dáva vzťahu význam a spojuje ho. Ak ju majú ľudia medzi sebou, všetko prekonajú a zvládnu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating