Instagram/isabelclaudine/lasulaboutique

Aj keď chceme vyzerať vždy dobre a trendy, v zime volíme častejšie radšej teplo a pohodlie, než outfit, v ktorom by sme zamrzli. Ako dobre, že sa už niekoľkú sezónu drží v top módnych kúskoch na zimu takzvaný teddy coat. Veľký, teplý a mäkučký kabát, do ktorého sa schúliš, a ktorý na prvý pohľad pripomína naozaj plyšového medvedíka. Stal sa tak obľúbeným, že vďaka nemu siahame aj po kúskoch, ktoré by nám prišli inak zvláštne.

K nim patria teddy sety pohodlného, najmä domáceho oblečenia, v ktorom si môžeš spríjemniť dlhé zimné večery, a ak máš odvahu a miluješ módu, potom sa v nich môžeš vybrať aj do ulíc. O pozornosť rozhodne nebudeš mať núdzu. Práve takéto súpravy, najmä v béžovej, krémovej či hnedej farbe, aktuálne vládnu hot trendom tejto zimy.

Mikiny, tepláky, súpravy na doma i von, ale dokonca aj šaty sú už v ponuke v tomto prevedení, ktoré sa ešte pred pár rokmi považovalo za niečo akurát tak pre deti. Teraz vyzerá rozkošne a pritom atraktívne na ženách každej postavy a v každom veku. Čo povieš, vyskúšala by si si niečo také? Užila by si si v tomto sviatky doma alebo si to dala aj ako outfit do mesta?

Zopár inšpirácií, pri ktorých budeš túžiť po takomto kúsku aj ty

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista