Nemalo by ti lichotiť, ak sa niekomu páči fotka tvojej rodiny. Malo by ti lichotiť, ak sa s nimi chce stretnúť.

Nemalo by ti lichotiť, ak ti niekto stále komentuje fotky. Malo by ti lichotiť, ak ti vždy povie do očí, že si krásna.

Nemalo by ti lichotiť, ak si niekto stále pozerá tvoj profil. Malo by ti lichotiť, ak chce niekto zmeniť tvoj status zo „slobodná“ na „zadaná“.

Nemalo by ti lichotiť, ak ti niekto posiela emoji kvetov alebo srdiečok. Malo by ti lichotiť, ak ti niekto donesie ruže v realite.

Nemalo by ti lichotiť, ak ti niekto odpovedá na správy a čaká kedy budeš online. Malo by ti lichotiť, ak sa s tebou chce niekto stretnúť a porozprávať osobne.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Photo by Matheus Ferrero on Unsplash.com

Nemalo by ti lichotiť, keď niekto videl tvoj príbeh a scrolloval ďalej. Malo by ti lichotiť, že chce byť v tých chvíľach s tebou.

Nemalo by ti lichotiť, keď ti niekto napíše, že mu chýbaš. Malo by ti lichotiť, keď sa objaví v tvojich dverách, pretože to bez teba nemohol vydržať.

Nemalo by ti lichotiť, ak si chce s tebou niekto stále písať. Malo by ti lichotiť, ak si venujete čas na spoznanie sa.

Nemalo by ti lichotiť, že ti na facebooku poprial „dobré ráno“. Malo by ti lichotiť, že chce byť ten, vedľa ktorého by si sa mala zobúdzať.

Nemalo by ti lichotiť, ak ti niekto zaželá pekné narodeniny. Malo by ti lichotiť, ak chce s tebou stráviť tento deň.

Nemalo by ti lichotiť, že má s tebou niekto vzťah cez telefón. Malo by ti lichotiť, že mobil pri tebe odloží a venuje ti pozornosť.

Pretože správny vzťah nie je tvorený pomocou mobilu. Správny vzťah je vtedy, keď sú dvaja ľudia tvorení emóciami. Je to vtedy, keď sa ľudia rozhodnú, že tá druhá osoba je pre nich dôležitejšia viac ako telefón.

A dávajú to najavo.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.