Laura Chrebetová
Instagram/chrebetova

Zdá sa, že jej pristane naozaj všetko! Víťazka šou Love Island, ktorá si na ostrove našla skutočnú lásku, je na roztrhanie. Laura Chrebetová hviezdi na Instagrame, kde ju aktuálne sleduje viac ako 163-tisíc followerov. O spolupráce nemá núdzu a šťastie našla nie len v pracovnej oblasti, ale aj tej súkromnej. S Martinom sú aj po 6 mesiacoch od finále šou stále spolu.

Už prešlo viac ako pol roka od momentu, kedy Česko a Slovensko spoznalo úplne prvý pár, ktorý vyhral reality šou, v ktorej si mladí ľudia hľadali lásku. Nie len lásku, ale aj 75-tisíc eur si domov odniesli Slovenka Laura a Čech Martin. Dvojica si padla do oka hneď po prvom rozhovore vo vile a odvtedy ich nič nerozdelilo.

Love Island spojil Lauru a Martina

Mladá blondínka sa rozhodla ustúpiť partnerovi a odsťahovala sa s ním do Česka. Od kedy opustili vilu, je o nich veľký záujem. Svoj život zdieľajú na sociálnych sieťach, kde ukazujú nie len ich spolupráce, ale aj kus z osobného života, pri čom nechýbajú zamilované fotografie.

Do Laury sa určite zamilovali aj ďalší muži. Nielen, že ide o krásnu ženu, ale všetkým ukázala, že má aj príjemnú povahu. Blondínka sa aktuálne rozhodla pre zmenu vzhľadu a odniesli si to práve jej vlasy!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News