Víťaz Love Island

Portál Daily Mail informoval o vážnej dopravnej nehode, ktorá sa udiala vo štvrtok ráno. Britský víťaz reality šou Love Island z roku 2017 sa zrazil s motocyklistom, ktorý, žiaľ, neprežil. Instagramová hviezda vyviazla bez zranení. 

26-ročný Kem Cetinay je v Británii veľkou hviezdou a po výhre v reality šou Love Island z roku 2017 ho teraz na Instagrame sleduje 2,6 milióna ľudí. O to väčší šok prišiel po informáciách, že sa stal účastníkom tragickej dopravnej nehody.

Kemov Mercedes sa zrazil s motocyklistom, ktorý počas predbiehania vošiel do protismeru. Motorkár do neho narazil približne v rýchlosti 95 km/hod, čo rozhodne nie je málo. Navyše to bolo na ceste, kde je povolená maximálne 50-ka. Vodič motorky podľa svedkov po náraze vyletel asi 20 metrov do vzduchu a potom pristál na ceste.

Víťaz Love Island
zdroj: Instagram/kemcetinay

Britskej televíznej hviezde sa, našťastie, nič nestalo, no po smrteľnej nehode ostal otrasený, šokovaný a traumatizovaný. Na vlastné oči videl, ako pred ním niekto zomiera. K tejto záležitosti sa zatiaľ odmieta vyjadrovať. Vyjadril však hlbokú sústrasť pozostalej rodine motorkára.

Víťaz Love Island nebol obvinený a nie je ani podozrivý z toho, že by nehodu zavinil. Viacerí svedkovia videli, že na chybe bol motorkár, ktorý nedbalo obiehal iné autá a vošiel do protismeru, kde sa zrazil s Kemovým autom. Podľa slov jeho blízkych je Kem dobrým a zodpovedným šoférom.

Viac detailov spolu so zábermi z miesta nehody nájdeš aj v tomto videu. 

Zdroj: Daily Mail

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News