1. Rak – chlapi v tomto znamení sú najviac rodinne založení. Ako náhle pre seba nájdu tú pravú, sú jej ochotní obetovať všetko. Nezvyknú podvádzať a rodina je pre nich najdôležitejšia. Preto ak snívaš o veľkom dome, s milujúcim manželom a skvelým otcom tvojich detí, rak je pre teba to pravé orechové.
 2. Lev – môže sa zdať, že muž lev chce ostať nezadaný večnosť, a to hlavne preto, že miluje byť stredobodom pozornosti, no radšej by bol keby mu celú tú pozornosť venovala jedna osoba. Taktiež chcú vytvoriť šťastnú rodinu a žiť vo veľkom dome, mať deti a šteniatko. Aj napriek ich modernému mysleniu, v láske uznávajú starú školu.
 3. Kozorožec – preferujú byť single, a preto uzatvárajú svoje srdce na milión zámkov. Myslia si, že je to tak jednoduchšie. Keď sa však rozhodnú byť s tebou, veria, že to skutočne stojí za to a tak ti ostanú verní. Keď sa raz rozhodnú zaviazať, ostanú zaviazaný a nehrajú žiadne hry. Ak ak by si to z nejakého dôvodu rozmysleli, rovno ti o tom povedia, pretože nemajú radi lži.

  unsplash.com

 4. Vodnár – tento chlap ťa nepodvedie. Nevidí v tom totiž zmysel. Načo by mal skrývať sms, a iné správy, tajne sa niekde vykrádať a robiť veci poza tvoj chrbát keď má v skutočnosti mnoho zaujímavejší život. Jedna žena na jeho zdieľanie úplne postačí.
 5. Býk – dokážu sa na teba doslova zavesiť, a zvyknú mať problém s dôverou. Preto ťa môžu z času na čas podozrievať z nevery, a to aj napriek tomu, že nemajú najmenší dôvod. A v tomto smere je to s nimi vo vzťahu trochu náročnejšie, aj keď oni sami by ťa nepodviedli.
 6. Panna – nenávidia ak niekto podvádza- avšak občas sú to práve oni. Majú príliš veľké očakávania od partnera. Myslia si o sebe, že sú dokonalí a rovnakú ženu si k sebe aj hľadajú. Preto ak vo vzťahu nie sú šťastní a niekde narazia na inú ženu, ktorá by im spĺňala ich často nereálne predstavy , môže sa stať, že ťa vymenia ani nevieš ako.

  unsplash.com

 7. Baran – ľahko sa začnú nudiť. Od ženy očakávajú, že s nimi bude neustále flirtovať a prinášať nový vietor do ich vzťahu, no ak sa tak nedeje, strácajú záujem. A keď sa tak stane, sú len dve možnosti, buď ťa podvedú alebo sa s tebou rozídu. Keď si chceš muža barana udržať, je potrebné aby si zachovávala počiatočnú iskru stále nažive.
 8. Váhy – príliš všetko analyzujú a premýšľajú. Ak sa ťa rozhodnú podviesť bude to zo strachu.  Nechcú totiž dovoliť, aby ich sklamal niekto iný. Na druhej strane sa rozhodnú podvádzať preto, že sa potrebujú cítiť stále sexy a žiadaný, čo znamená, že je to celé o nich. Samozrejme nie každá váha podvádza, mnoho z nich má stále zachovanú dobrú morálku.
 9. Škorpión – muž škorpión je smelý, impulzívny a vášnivý. Vždy dosiahne čo chce, aj keby to malo presahovať hranice. Majú problémy so sebaovládaním, čo môže viesť k následnému podvádzaniu. No ak ťa dostatočne milujú, začnú sa kontrolovať a pokúsia sa obmedziť flirtovanie a pitie alkoholu, a to len preto aby ti dokázali, že im môžeš veriť.

  unsplash.com

 10. Ryby – patria medzi veľmi spoločenské znamenie, tým pádom poznávajú nových ľudí každý deň. Radi sa zoznamujú a flirtujú. Táto ich vlastnosť môže ostať neškodná, avšak často sa stáva, že sa z ich nevinného flirtu vyvinie niečo viac.  Ak ťa budú podvádzať tak určite začnú emocionálnym podvádzaním. Veľa z nich je však natoľko inteligentných, že si stihnú uvedomiť, že emocionálne podvádzanie je v podstate rovnako zlé ako to fyzické.
 11. Strelec – týmto mužom najviac vyhovujú „takmer“ vzťahy, jednorázovky alebo priateľstvo s výhodami. Síce majú vysoké libido, ale ich strach zo záväzkov ich núti ostať single. Často používajú výhovorku, že na vzťah ešte nie sú pripravený. Samozrejme ,ich záľuba v sexe, ešte neznamená, že ťa budú podvádzať. AK sa ti ich podarí dostať do vzťahu, pravdepodobne sa budú snažiť udržať si ho.
 12. Blíženci – Najnebezpečnejším na vzťahu s blížencami je to, že ťa prinútia uveriť tomu čo chcú. Ak ťa podvedú, zistíš to až vtedy, keď sa rozhodnú, aby si o tom vedela. Ich vysoká inteligencia im pomôže so zakrytím všetkých dôkazov. A preto dokážu skákať z jednej postele do druhej. Avšak všetko závisí od daného muža. Ak je to chlap so srdcom na správnom mieste, jeho inteligencia mu naopak pomôže uvedomiť si, koho pri sebe má a bude vedieť, že neverníka by si si nikdy nezaslúžila.

 

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Zdroj: thoughtcatalog.com