Unsplash/Brooke Cagle

Nie každý sa narodil ako ten, ktorý dokáže nekompromisne povedať, že s niečím nesúhlasí a stojí si za tým nech sa deje čo chce. Aj keby skaly padali, neustúpi. V čom to je?

No možno v tom, že niekto má až príliš vyvinuté emócie a empatiu voči druhým, že nemá srdce na to, aby povedal nie. Tie pocity výčitiek, čo ak som teraz ublížila, čo ak teraz sa trápi a atď.. Také zožieranie seba samých vedia k tomu, že radšej sa prispôsobia a urobia aj nemožné, len aby bolo všetko v poriadku. Či je to v poriadku? Tak to už si musíš odpovedať sama. Ale isté je, že zneužívať túto slabosť nie je správne. Vieš, ktoré znamenia zverokruhu majú k tomu najväčšie sklony?

Ryby

Snažia sa všetkým priať len to dobré a práve to sa stáva častým problémom. Keď na to príde, je jasné, že sa začnú sami seba pýtať, prečo to vlastne robili a na čo to bolo dobré. Ale v konečnom dôsledku vždy urobia v prospech iného. Je to ale zároveň aj paradox, že sa u nich maximálne sebectvo strieda s dobrotou a ochotou. Práve preto sa im však srdce oveľa ľahšie zlomí. Pozor na to…

Býk

Tvrdohlavý a dokáže sa zaťať tak, že s ním absolútne nikto nepohne. Na druhej strane ale má však veľmi mäkké srdce, ktoré odpustí takmer všetko a chce konať dobro vo svete. Aj keby si to na prvý pohľad  na Býka nepovedala, je tomu tak. Ak niekomu ublíži, veľmi to prežíva. V hlave mu stále niečo šepká, že by mal pomáhať a starať sa o druhých aj za cenu zlomeného srdca. Takže ak začneš napríklad ignorovať Býka, je veľká pravdepodobnosť, že to bude maximálne prežívať a bude na to myslieť.

Kozorožec

Ach jaj, Kozorožec sa snaží  všetkým okolo seba vyhovieť. A to sa stáva obrovským problémom. Výhodou ich povahy je, že zlomené srdce nejako obzvlášť neprežíva. Pretože vie, že čo nemá zmysel, je čas ísť ďalej. Snaží sa, aby bolo všetko v poriadku, a to aj napriek tomu, aké množstvo ľudí mu  doslova skáče po hlave. Vo všeobecnosti to neprekáža človeku narodenému v tomto znamení, ale len do momentu neprekročenia istých hraníc. Všetko má svoj limit!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy